Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Тренінг "Домедична допомога дітям"

Тренінг "Домедична допомога дітям"


Навчальний Центр "EMSA-Ukraine" запрошує на тренінг "Домедична допомога дітям"Діти - це не зменшена копія дорослих. Порятунок дітей потребує спеціальних знань по першій допомозі - є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми (няням, вихователям і т.д.).

За допомогою підручних та спеціальних засобів, наші кваліфіковані інструктори навчать вас проводити серцево-легеневу реанімацію, викликати швидку, діяти при: утопленні, судомному стані, порушення прохідності дихальних шляхів, підвищенні температури тіла, втраті рідини та інших актуальних питаннях надання першої домедичної допомоги дітям.

Курс розрахований на людей без базової медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженні по новим стандартам першої допомоги.
По закінченню курсу, проводиться практичний іспит, та при успішному складанні його видається СЕРТИФІКАТ від 44 НЦ EMSA Ukraine.

Даний курс відповідає сучасним стандартам Європейської ради з реанімації (ERC) і Американської Асоціації Серця (АНА), а також нормативним документам Міністерства охорони здоров'я України та дає навички основ надання першої допомоги дітям.

Інформація та реєстрація на сайті або за телефоном: +38 (096) 604-40-44.


Вік

Батькам


Вартість

курс: 400 грн


Телефон

+38 (096) 604-40-44


Посилання


Адреса

Вінниця