Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Персональна виставка Евгенії Гапчинської

Персональна виставка Евгенії Гапчинської


Як це не парадоксально, але Євгенія Гапчинська зі своїми добрими та світлими образами і абсолютним позитивом, що несе в собі її живопис, чи не найбільш провокативний художник сучасної України.

Гапчинська потерпає від неймовірної кількості критики мистецтвознавців, заздрісників - колег, яким дошкуляє її комерційна успішність. Часто Гапчинська „бойкотується” галеристами, насамперед через свою самостійність (у Євгенії дві персональні галереї в Україні). І водночас її обожнюють!

Популярність Євгенії безпрецедентна для живописця - вона сягнула рівня поп-зірки. Художниця створила моду на живопис у широкого прошарка людей, які рідко відвідували галереї, та залишилась органічно-самодостатньою у своїй творчості. Досвід виставок свідчить: бажаючих мати у своєму володінні живописні твори Євгенії Гапчинської дуже і дуже багато.

У КЦ «Галерея –ХХІ», Ви зможете насолоджуватись картинами, заряджатись позитивною енергією яку випромінюють полотна мисткині. Час дозвілля можна провести сім’єю, у колі друзів та коханих. Двері нашої галереї завжди відчинені для Вас!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (063) 170 44 80


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Архітектора Артинова, 12-а