"ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ – 2017" ВІДВІДАЛИ 40 ТИСЯЧ ГЛЯДАЧІВ


Опубліковано 07 Червень 2017 о 12:26

Блог Діти в місті Вінниця >  Оглядові статті >  "ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ – 2017" ВІДВІДАЛИ 40 ТИСЯЧ ГЛЯДАЧІВ


"ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ – 2017" ВІДВІДАЛИ 40 ТИСЯЧ ГЛЯДАЧІВ

4 червня на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі "Київська Русь" було оголошено переможців міжнародного конкурсу.


4 червня на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі "Київська Русь" було оголошено переможців міжнародного конкурсу.

 

Гран-прі міжнародного конкурсу за підсумками глядацького голосування отримала стрічка "Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу" режисера Крістофера Н. Роулі з Великої Британії.

Фаворит глядацького журі, картина про юну чародійку Моллі Мун, набрала 4,7 бала з 5.

Друге місце посів український анімаційний фільм "Микита Кожум’яка" Манука Депояна з 4,67 балами.

Третє місце дісталося стрічці спільного виробництва Швеції і Данії – "Хлопчик у золотих штанях" Елли Лемхаген, – яка отримала 4,54 бала.

У національному конкурсі фільмів, знятих дітьми, найкращою стала анімаційна картина "Як завести котеня" 7-річної Поліни Шевченко з Дніпра.

Традиційно, фільм-переможець був визначений шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримував бюлетень, за допомогою якого оцінював побачену картину.

На закритті "Чілдрен Кінофесту – 2017" було показано володаря Гран-прі минулого року, пригодницький фільм "Лапа" з Угорщини про собаку-рятувальника.

У цьому році на фестивалі було започатковано національний конкурс фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років. Організатори отримали понад 130 заявок, серед яких вибрали 10 фіналістів. Юних режисерів було запрошено до Києва, де вони особисто представили свої роботи перед спеціальним показом на великому екрані кінотеатру "Київська Русь".

Переможця визначило професійне журі у складі режисера анімації Манука Депояна ("Микита Кожум’яка"), актриси Катерини Молчанової ("Моя бабуся Фанні Каплан") і режисера Романа Бондарчука ("Українські шерифи").

У 2017 "Чілдрен Кінофест" відбувся з 26 травня по 4 червня у 21 місті України. Частину квитків на покази було передано дітям із вразливих соціальних груп: постраждалим від конфлікту на сході України, дітям з особливими потребами, сиротам.

У міжнародному конкурсі взяли участь сім європейських картин. Поза конкурсом було показано відреставровані роботи братів Люм'єрів. Послом фестивалю стала письменниця, поетеса і драматург Катерина Бабкіна.

У 2018 році "Чілдрен Кінофест" відбудеться з 25 травня по 3 червня.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук