Як Natura Plus створює надійні та чисті добавки


Опубліковано 07 Лютий 2023 о 12:00

Блог Діти в місті Вінниця >  Дитяча література >  Як Natura Plus створює надійні та чисті добавки


Як Natura Plus створює надійні та чисті добавки

Photo: Freepik.com


Замість того, щоб просто перемаркувати продукти третіх сторін, які можуть використовувати нестандартні методи чи матеріали, Natures Plus досліджує, формулює та виробляє всі свої засоби для здоров’я власними силами. Це дозволяє їм встановлювати «золотий стандарт» щодо чистоти інгредієнтів, перевірених переваг, свіжості тощо. Кінцевим результатом є лінія оздоровчих добавок, на які можна покластися для підтримки природного, свідомого здоров’я.


Енергійні добавки, отримані в результаті інтенсивних досліджень


З повною лінійкою спортивного харчування, здорового жіночого здоров’я, вітамінів і мінералів, харчових добавок, продуктів харчування та закусок, Natures Plus спрямована на широкий спектр покращень здоров’я. Після 45 років і років у галузі вони знайшли найкращі джерела якісних інгредієнтів. Усі ці матеріали мають відповідати суворим стандартам безпечних натуральних добавок у своїх формулах. Їхні постійні дослідження, розробки та інновації продовжують знаходити нові способи підвищити енергію та здоров’я людей.

Це дивовижний прорив у харчуванні, який імітує корисні властивості природи завдяки потужній суміші поживних речовин. Вітаміни Natura Plus від VitaWorld містять потужні, відновлюючі та енергійні інгредієнти, не є звичайними полівітамінами. Вони містять ідеальне поєднання вітамінів, мінералів, ліпідів, біофлавоноїдів, ферментів, рослинних пігментів, амінокислот, нуклеїнових кислот і трав.


Органічні вітаміни та добавки


Натуральні біологічно активні речовини — це перші полівітаміни на основі цілісних харчових продуктів із надвисокою потужністю та перші добавки, які вивільняють гарантований викид енергії! Незрівнянні формули Source of Life черпають життєву силу з природних джерел, щоб дати максимальну силу природних вітамінів і добавок. Кожен продукт Source of Life наповнений власними сумішами Source of Life, створеними для досягнення відновлюючих результатів.


Натуральні вітаміни та добавки Source of Life, розроблені відповідно до способу життя:

Source of Life зруйнував бар’єри традиційних полівітамінів... і продовжував розвиватися. Сьогодні можна вибрати з майже 100 оригінальних сумішей натуральних вітамінів, добавок, протеїнових коктейлів та енергетичних напоїв для жінок і чоловіків.


Джерелом енергії та оздоровчих інгредієнтів є:

  • Цілісні харчові екстракти та концентрати.
  • Концентрати зеленого суперфуду.
  • Біофлавоноїди та рослинні екстракти.
  • Природно отримані необхідні вітаміни, мінерали, ферменти та амінокислоти.
  • Антиоксидант, натуральні інгредієнти, що запобігають старінню.


Чому зелена їжа така важлива серед природних вітамінів і добавок?


Вітаміни Natura Plus від VitaWorld містить зелену їжу - суперсилу природного харчування. Зелені продукти допомагають протистояти виснаженню поживних речовин через стрес або споживання кофеїну. Зелена їжа багата поживними речовинами, заземлює, балансує та заспокоює своєю енергетичною природою.

Швидко зростаючі рослини, такі як злаки пшениці та ячменю, містять найбільше хлорофілу та найнасиченішого зеленого кольору. Пирій був однією з перших американських харчових добавок.

Спіруліна є джерелом хлорофілу. Ця синьо-зелена мікроводорість містить багато білка та має антиоксидантні властивості. Крім того, багатий поживними речовинами, він може сприяти вашому загальному самопочуттю!

Хлорела є однією з найбільш багатих на хлорофіл речовин у світі. Він багатий білком, бета-каротином і мінералами.

Морські водорості та інші морські овочі, такі як ламінарія, пропонують зелений суперпродукт із поживними речовинами.


Natures Plus


Природні біологічно активні речовини змінили хід історії харчування. Ніколи раніше цільні харчові концентрати не постачалися в найсучасніших харчових добавках. Революційний прорив, Source of Life створив домінуючу нову категорію добавок, яка змінила погляди світу на полівітаміни та познайомила споживачів з натуральною добавкою, що зміцнює здоров’я, яка забезпечує відновлюючі результати, які вони можуть відчути!


Зобов'язання Natures Plus щодо якості


Natures Plus наполегливо працювала, щоб заслужити лояльність мільйонів задоволених споживачів і продавців здорової їжі по всьому світу, наголошуючи на високій якості на кожному кроці - від виробництва до своєчасної доставки роздрібним торговцям:


Відбір найякісніших безпечних і натуральних інгредієнтів


Понад 1200 натуральних вітамінів і харчових добавок для різноманітних потреб.


*Увага! Самолікування може бути шкідливим для вашого організму. Перед початком прийому будь-яких лікарських засобів потрібно проконсультуватися з лікарем.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук