Вибір дитячої коляски для активних батьків


Опубліковано 27 Листопад 2023 о 15:00

Блог Діти в місті Вінниця >  Оглядові статті >  Вибір дитячої коляски для активних батьків


Вибір дитячої коляски для активних батьківНародження дитини — велика радість для кожної родини. Однак багато батьків не готові розлучатися зі своїм активним способом життя навіть після появи малюка. У такому разі правильний вибір дитячої коляски відіграє дуже важливу роль. Розповідаємо, на що звертати увагу, щоб коляска підходила для занять спортом і активного відпочинку.


Які критерії враховувати при виборі коляски


Насамперед модель має бути легкою і компактною. Це полегшить її транспортування — адже найчастіше доведеться брати коляску з собою в машині або громадському транспорті.


Також важливо, щоб транспорт добре проходив різними типами дорожнього покриття — асфальтом, ґрунтовими стежками, дрібним кам'янистим ґрунтом. Для цього необхідно купити дитячий візок з надійною амортизацією і стійкістю конструкції.


Розберемо інші критерії:

  1. Ручка має регулюватися за висотою, щоб нею могли зручно користуватися батьки різного зросту.
  2. Не завадять додаткові кріплення для спортивного інвентарю — м'ячів, ракеток, килимків.
  3. Зверніть увагу на розмір коліс — для пересування нерівною поверхнею краще вибирати моделі з колесами щонайменше 20 см у діаметрі.

 

Варто врахувати вагу візка — що вона менша, то простіше буде підіймати його разом із дитиною, наприклад, під час входу в громадський транспорт або будівлі. Ідеальний варіант — коли значення не перевищує 10–12 кг.

 

Відповідні моделі колясок


Для активних батьків найкраще підійдуть моделі, сконструйовані з урахуванням підвищених навантажень: легкі, але міцні матеріали, посилена рама, плавний хід. Також популярні варіанти з трьома колесами — вони більш стійкі під час активного руху нерівною поверхнею. Ну і нарешті, «позашляхові» коляски з великими колесами та широкими шинами незамінні для прогулянок парками, лісопарками та заміськими стежками. Під час вибору обов'язково звертайте увагу на матеріал і якість збірки. Краще віддавати перевагу перевіреним виробникам, а не брати найдешевшу модель.


Корисні аксесуари


Щоб прогулянки з малюком були ще комфортнішими, знадобляться доповнення:

  1. Сумки, кошики, рюкзаки для речей і припасів. Краще вибирати місткі моделі з продуманими кишенями.
  2. Протисонцевий тент від яскравих променів. Зверніть увагу, щоб він добре кріпився і мав можливість регулювання кута нахилу.
  3. Антимоскітна сітка для захисту від комах. Бажано, щоб вона охоплювала не тільки лицьову, а й бічні сторони.
  4. Чохли від дощу і вітру. Краще вибрати водонепроникний матеріал з яскравим кольором для безпеки.
  5. Знімний муфтовий мішок для ніг — він стане в пригоді в холодну пору року.

 

З правильно підібраним візком активні батьки без проблем зможуть продовжувати займатися спортом, їздити на вилазки та в подорожі разом із малюком. Перед покупкою варто вивчити відгуки інших батьків зі схожим способом життя — це допоможе зробити правильний вибір. Головне — щоб прогулянки з дитиною приносили тільки радість.

 

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук