Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча шоу-вистава "Льодовиковий період"

Дитяча шоу-вистава "Льодовиковий період"


11 грудня у Вінниці настане... «Льодовиковий період»!

 

Напередодні довгоочікуваного і улюбленого Дня святого Миколая герої улюбленого мультфільму: шаблезубий тигр Дієго, лінивець Сід, мамонт Менні й шалені Білки – чекатимуть всіх вінницьких діток на незабутній шоу-виставі!

Шоу «Льодовиковий період» - це яскрава інтерактивна вистава для дітей за мотивами відомого мультиплікаційного фільму! 

У веселій, захоплюючій і повчальній історії діти стануть не тільки глядачами, а й безпосередніми учасниками пригод, які відбулися з героями дуже-дуже давно… 

Улюблені персонажі, яких полюбила вся малеча: шаблезубий тигр Дієго і лінивець Сід опинилися в умовах глобального потепління і їм загрожує вимирання. Більше того – мамонт Менні вже поменшав до розмірів собаки…

Поки друзі намагаються допомогти Менні і разом з дітьми придумують, як знову зробити його величезним, на іншому кінці Землі Професор і його учениця Персик розгадують таємницю кристала, який, на їхню думку, може зупинити потепління.

Однак, у підступного Капітана Гада є інший план – глобальне потепління перетворить весь світ у бананові джунглі і він буде правити ним. Капітан задумав знищити кристал, щоб ніхто не зміг перешкодити йому. 

Він посилає Білок Скратта і Скратті у лабораторію Професора із завданням украсти кристал і обіцяє за це заповітний жолудь. 

Але знайти кристал не просто! Білки не вміють читати, рахувати і писати, тому не можуть розібратися у карті, просять дітей допомогти їм прочитати й порахувати. 

А коли все-таки Білки знаходять кристал, виявляється, що він має величезну силу і взяти в руки його може тільки Персик.

Дівчинка переконана, що знає, як змусити кристал працювати і хоче провести експеримент, але Професор не дозволяє їй ризикувати. Білки стають свідками сварки Професора й учениці, і використовують її для того, щоб винести кристал з лабораторії….

Так починається небезпечна подорож Персик, у якій вона знайде нових вірних друзів – Менні, Сіда і Дієго, викриє білок, опиниться у пастці підступних Сирен і, нарешті, зустрінеться віч-на-віч із Капітаном Гадом, який хоче знищити кристал.

Разом із героями вистави маленькі глядачі опиняються у епіцентрі подій, будуть розгадувати разом із Персик і друзями головоломки, збирати пазли, шукати сліди, боротися з Сиренами і рятувати кристал. 

Інтерактивні ігри та завдання і на хвилинку не дадуть маленьким глядачам засумувати і всидіти на місці!

Завдяки допомозі глядачів, мудрості Професора, мужності друзів і чистому серцю Персик, герої здобудуть перемогу – кристал оживе, піде сніг і глобальне потепління буде зупинене.

Принаймні, на пару тисяч років! 

 

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».
Вік

0+


Вартість

Вартість від 50: 170 грн (* Купуйте квитки в один клік на сайті bilet.vn.ua * Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр». * Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.)


Телефон

+38 (0432) 26-71-55
+38 (0432) 26-10-09


Адреса

Вінниця
площа Перемоги, 1