Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Грінч. Повернення легенди. Вистава для всієї родини

Грінч. Повернення легенди. Вистава для всієї родини


Шоу- вистава «Грінч. Повернення легенди»

 

Найдобріша різдвяна історія з чарівними перевтіленнями, танцями й казковою подорожжю в часі - у подарунок для всіх вінничан на Старий Новий рік!
 

Зелений волохатий велетень Грінч, від якого у захваті всі діти! Захоплююча історія!
Незвичайні казкові декорації, чарівні спецефекти, багато музичних і танцювальних номерів!
Музична вистава «Грінч. Повернення легенди» повідає історію про місто Хтоград і його юну сміливу жительку Сінді Лу, яка намагається зрозуміти, у чому ж справжній зміст улюбленого свята - Різдва?
Одні говорять, що зміст у подарунках, інші – що у прикрасах будинків… Але хто ж дійсно цінує сам дух Різдва, ви довідаєтеся тільки на виставі!

Прем’єру шоу-вистави «Грінч. Повернення легенди»  «Український театр» презентував на початку 2017-го року. І вже після першого показу стало зрозуміло, що вистава приречена на беззаперечний успіх!
У всіх містах, де проходили покази, були абсолютні аншлаги і 100-відсотковий захват глядачів!

«Грінч. Повернення легенди» дарує море незабутніх вражень усім – і малечі, і дорослим!
Вистава є сценічним продовженням відомого американського сімейного фільму «Як Грінч украв Різдво» з Джимом Керрі у головній ролі, створеного за мотивами однойменної казки Доктора Сьюза.
Екранізація історії зеленого волосатого велетня Грінча, якого ніхто не любив, настільки полюбилась глядачам, що фільм «Як Грінч украв Різдво» став найкасовішим фільмом 2000 року, зібравши у прокаті більше 260 мільйонів доларів!
 


Вік

0+


Вартість

Вартість квитків від : 60 грн ( Квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр»)


Телефон

+38 (0432) 57-55- 55;
+38 (093) 101-00- 63;
+38 (098) 101-00- 63.


Адреса

Вінниця
площа Перемоги, 1