Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мюзикл «Снігова королева»

Мюзикл «Снігова королева»


Запрошуємо вас відвідати фантастичну, дивовижну новорічну виставу, яка всім припаде до душі «Снігова королева. Сила гарячого серця»  

 

Тут дівчаток і хлопчиків чекають цікаві ігри, веселі конкурси, пісні і танці. І, звичайно, яке ж свято без довгоочікуваних гостей - Діда Мороза і Снігуроньки, які неодмінно запалять новорічну ялинку, заведуть дружний хоровод, який плавно перейшов в саму справжню казкову дискотеку.

А після веселої конкурсної програми юних глядачів чекає чудовий добрий спектакль «Снігова королева. Сила гарячого серця» за мотивами казки Г.Х. Андерсена.

 

Сюжет: 

холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинка. Але вірна й віддана сестра хлопчика - Герда, подолавши всі труднощі і злигодні, за допомогою своєї любові змогла розтопити його.

По дорозі Герді зустрічаються безліч персонажів - подружня пара ворон Карл і Клара, Принц і Принцеса, лісові розбійники і їх очільниця Маленька Разбойница, Північний Олень.

Завдяки душевну красу дівчинки, всі вони стають її щирими друзями і допомагають пройти непростий шлях до палацу Снігової Королеви.

Наш спектакль підходить для дітей всіх вікових категорій: і тих, хто вперше знайомиться з казковою історією і тих, хто знає її і гідно оцінить нове сценічне прочитання. 

 

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН).

Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень: Влада Кохановская.

Хореограф-постановник: Станіслав Волотовский.

Художник по світлу: Michael Li Tschan Lin (ФРН).

Постановник трюків і сценічних боїв: Ігор Мисливий.


Вік

5+


Вартість

Від: 80 грн
До: 220 грн


Телефон

+38 (0432) 26-71-55
+38 (0432) 26-10-09


Адреса

Вінниця
пл. Перемоги, 1