Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Мюзкл "Чарлі і шоколадна фабрика"

Мюзкл "Чарлі і шоколадна фабрика"


«Чарлі і шоколадна фабрика»  - «смачний» мюзикл, де течуть шоколадні ріки і ростуть гори льодяників та галявини з м'ятного цукру!

 

Під час перегляду мюзиклу на очах глядачів оживе казка про хлопчика Чарлі Бакета і загадкового кондитера Віллі Вонкі.

Шоколадний сад, армія дресированих білок, дивні до абсурду Умпа-Лумпи, фантастичні частування, від яких притупляються почуття і проявляються пороки – у це «потрібно вірити, щоб бачити»! Видовищна казка з гарним кінцем, де «життя ще ніколи не було більш солодким»!

Ексцентричний власник найбільшої шоколадної фабрики у світі, містер Віллі Вонкі, вирішує дозволити п'ятьом дітям і їхнім батькам відвідати своє фантастичне підприємство.
За задумом Віллі Вонки, поріг фабрики переступлять щасливчики, які знайдуть золотий квиток під обгорткою знаменитої шоколадної плитки.

У невеликому будинку з батьками, бабусями й дідусями живе добрий хлопчик. Їхня родина дуже бідна, але тихий і скромний Чарлі Бакет долає всі труднощі і все-таки одержує останній п'ятий квиток, що обіцяє Чарлі і його дідусеві Джо пригоду, про яку жоден з них не міг і мріяти…

Пригощає ресторан «Marmaris».
Організатор – компанія «Вінницяконцерт».

 


Вік

3+


Вартість

Квитки від : 60 грн ( Квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр)


Телефон

+38 (0432) 57-55-55,
+38 (093) 101-00-63,
+38 (098) 101-00-63.


Адреса

Вінниця
площа Перемоги, 1