Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Освіта в Канаді від А до Я!

Освіта в Канаді від А до Я!


Увага! Ви давно хотіли вчитися в Канаді, але постійно чогось боялися? Можливо ви просто не володіли всією інформацією в повному обсязі.

 

Експерти освітньої компанії "Euro Vector" дадуть відповідь на всі питання, що стосуються отримання освіти в країні Кленового Листа.

Канада - це джерело наукового прогресу і одна із студентських столиць світу. Щорічно країна приймає до 150 тисяч іноземних студентів. Крім неофіційних інформаційних джерел, для залучення абітурієнтів з канадського бюджету виділяється понад 10 мільйонів канадських доларів для популяризації своїх навчальних закладів в інших країнах. Це говорить про те, що Канада не просто готова ділитися якісною освітою, а й серйозно зацікавлена ​​в іноземних студентах. Для самих же абітурієнтів такий крок обіцяє безліч вигод, адже в рейтингу, опублікованому провідним дослідницьким співтовариством Universitas 21, Канада в 2016 р зайняла 9-е місце в світі за рівнем національних освітніх систем.

Презентація "Освіта в Канаді від А до Я!" - це керівництво для студентів щодо можливостей навчання в країні і подальшого працевлаштування, сильних і слабких сторін університетів і коледжів.

Задайте свої питання експертам!

 

В ході презентації ви дізнаєтесь:

  • про особливості системи освіти в Канаді, програмах навчання;
  • як гарантовано вступити в канадський ВНЗ українському абітурієнту;
  • про лояльної міграційної політики.

Презентація відбудеться в креативних просторі «Артинов» 25 жовтня 2018 року в 18:00.

 

Для участі необхідна попередня реєстрація: моб. +380 (50) 481 68 68; +380 (68) 008 36 55 або на сайті http://eurovector.com.ua/.

Вік

Батькам


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (50) 481 68 68
+380 (68) 008 36 55


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Архитектора Артинова, 12А (Креативний простір «Артинов»)