Дитячий розважальний центр "Непосиди"

Дитячий розважальний центр "Непосиди"


Непосиди - це дитячий розважальний центр.

У ньому знаходиться безліч різних атракціонів і розваг. Батьки можуть бути спокійні, тому що хлопці та дівчата знаходяться під пильним наглядом вихователя. Він стежить за поведінкою і настроєм дитини, щоб виключити поломку іграшок та іншого обладнання, заподіяння шкоди іншим . В комплексі знайдуть для себе підходяще заняття непосиди будь-якого віку.

Для самих маленьких клієнтів встановлені гойдалки і каруселі з відео екранами. Також є ігровий простір, який включає в себе ігровий лабіринт, різні спортивні модулі, тунель. Це допоможе діткам вчитися орієнтуватися в просторі. Крім цього є сухий басейн, наповнений різнобарвними кульками.

Це справжнє задоволення і користь для здоров'я, тому що під час гри розслабляються всі м'язи тіла і посилюється кровообіг. В такий басейн "пірнути" дитина може з пластикової гірки. Така розвага подарує масу позитивних емоцій. Також представлений унікальний автодром. Машинки розміщені на повітряних подушках, це виключає травми і дозволяє гратися на повну котушку.
В центрі "Непосиди" представлений широкий асортимент ігрових автоматів: гонки на машинах і мотоциклах, симулятори стрільби, польотів і рукопашного бою. За перемогу ігрові автомати видають спеціальні квиточки, які можна обміняти на призи! 


Контакти

+38 (098) 010 87 97
neposedacentr@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Миколи Оводова, 51