Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дні гумору у Парку Київська РусьУ "Парку Київська Русь" жартуватимуть по-древньословянському.


1 квітня з давніх часів святкують як День гумору. І хоча традиція першоквітневих розіграшів вперше згадана в письмових джерелах 17-го століття, є підстави вважати, що це свято – відгомін язичницького, можливо кельтського свята, що відзначалося з приходом весни.

У "Парку Київська Русь" дні гумору відсвяткують по-особливому – з древньослов’янським присмаком, у вихідні – 1 і 2 квітня.


У програмі:

  • виступи кінно-трюкового театру, які будуть показані з гумором: стройова підготовка кінної дружини, презентація історичних порід коней з Княжої конюшні
  • найвеселішим стане театралізований номер "Малий Бабський Батальйон". Верхи на конях виступлять лише представниці прекрасної статі.
  • будуть у програмі і цілком серйозні розваги, наприклад, змагання кінних лучників.


Гості Древнього Києва стануть не лише глядачами, а й активними учасниками веселого дійства до Дня сміху. На дорослих та дітей чекають цікаві конкурси, майстер-класи, танцювальні флешмоби і запальні хороводи. І найголовніше: відвідувачам Парку пропонують самим виступити перед глядачами зі своїм гумористичним номером - стенд-ап, жонглювання або комічні сценки, смішні пісні - все, що підходить під тематику заходу "Дні слов'янського гумору". Древній Київ надасть мікрофон, звук і світло, а також представить виступаючих аудиторії.

Крім того, на території можна буде розважитися катанням верхи на конях та в екіпажі, стрільбою з лука в середньовічному тирі, перевтілитися у жителів Древнього Києва, одягнувши наряди з історичної костюмерної. Для маленьких гостей "Парку Київська Русь" діє дитячий майданчик, де аніматори проводитимуть з ними веселі ігри.


В суботу, 1 квітня, в 14:00 розпочинається турнір з середньовічного бою "Витязь Київського Дитинця – 2017", що проходитиме протягом року й восени завершиться фінальними поєдинками між найкращими командами України. Співорганізатором турніру виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.


Вік

0+


Вартість

Квиток: 150 грн (дошкільнята – безкоштовно)
Для пенсіонерів і студентів: 100 грн
Для дітей шкільного віку: 50 грн


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"