Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

До дня міста під Києвом відбудуться масові бої на мечахВ останні вихідні травня у «Парку Київська Русь» пройде Чемпіонат України з історичного середньовічного бою «Зов героїв».

 

Захід традиційно присвячується Дню Києва і збирає більше 200 бійців з усіх куточків України. Вони будуть одягнені в такі ж обладунки, які носили воїни у часи Середньовіччя, і воювати будуть такою ж зброєю – мечами, алебардами, фальшионами. Це будуть не постановочні бої, а реальні спортивні змагання, у яких команди з різних міст України під час безкомпромісних боїв з’ясовуватимуть, хто з них достойний звання чемпіона України з середньовічного бою у 2016 році.

 

Змагання будуть проходити одночасно на кількох майданчиках. На великому ристалищі Древнього Києва відбуватимуться видовищні масові бої у номінаціях «5 на 5 бійців» та «21 на 21 воїн». На малому ристалищі у парних поєдинках воїни виборюватимуть звання чемпіонів у номінаціях «Меч – меч» та «Щит – меч». В окремій номінації також буде визначено найбільш майстерну жінку-воїна.

 

Запеклі змагання триватимуть протягом двох днів. А у перервах між бойовими сходами гостей парку дивуватиме своїми виступами кінно-трюковий театр Древнього Києва.

  • В суботу, 28 травня, пройде яскрава вечірня програма з вогняними спецефектами.
  • А в неділю, 29 травня, відбудеться урочисте нагородження переможців чемпіонату.


Під час заходу також можна буде прокататися верхи на коні, постріляти з лука чи арбалета, взяти участь в різноманітних майстер-класах з народних ремесел, сфотографуватися на фоні древніх споруд у історичних костюмах.

 


Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.


Деталі на сайті parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 150 грн
Для студентів та пенсіонерів: 80 грн
Для дітей шкільного віку: 60 грн
Дошкільнята: Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"