Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Під Києвом відсвяткують Масляну за стародавніми традиціями29 лютого і 1 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за старослов'янськими традиціями.

На гостей чекає не просто відтворення обрядів, а цілий калейдоскоп розваг і оригінальних вистав із кінно-трюковими виступами, стародавніми обрядами, традиційними слов'янськими забавами, майстер-класами та екстремальними атракціонами. А також: смачні млинці з різними начинками, різноманітність страв з багаття, спалювання величезного опудала, подарунки на масляному стовпі, а ввечері – яскрава вогняна програма.

29 лютого і 1 березня пройде по-справжньому яскраве і грандіозне святкування Масляної в справжньому, живому середньовічному місті. Гостей чекають гуляння із розмахом в стилі Київської Русі: з автентичною програмою і безліччю традиційних слов'янських забав. Це буде не звичний концерт із продажем їжі, а справжнє занурення в атмосферу середньовічних святкувань! Гуляння нестимуть і пізнавальну складову, адже гості дізнаються про історію свята, де у «Повісті минулих літ» воно згадується, як готували млинці в Київській Русі та що робити в цей день, аби весь рік був щедрим.

Гостей чекають стародавні традиції Масниці із захоплюючими дійствами за участю кінно-трюкового і пішого театру. А ще – урочиста церемонія зустрічі князя, яскрава авторська театралізована програма з відтворенням давніх обрядів, древній ритуал «Колодій» та виступи народних колективів. І все це в справжньому, живому середньовічному місті, в оточенні шедеврів дерев'яного зодчества!

Відвідувачі Древнього Києва побачать унікальну театралізовану постановку - «Масляний вертеп», який буде озвучуватися давньослов'янською мовою. Двічі на день можна буде побачити спалювання опудала Марени та взяти участь у дружному хороводі навколо нього.

Увечері гостей чекає унікальне дійство – стрільба зі справжнього требушету палаючими ядрами, а в суботу – ще і яскраве нічне вогняне шоу.

У Древньому Києві можна буде не тільки насолодитися видовищною програмою, а й прогулятися на породистих конях верхи та в екіпажах, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя», спуститися по швидкісний гірці «Змій Горинич», пролетіти на канатному спуску «Політайло», побитися на м'яких мечах, вдягнути історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них. А також: скуштувати смачних рум'яних млинців з різними начинками, гарячих напоїв та страв з багаття, купити оригінальні сувеніри ручної роботи в середньовічних крамницях і навчитися новому на майстер-класах. Маленьких відвідувачів чекає яскравий мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка».

Хто захоче продовжити своє свято ще на день, зможе залишитися на нічліг в комфортабельних номерах, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ у Князівстві Київська Русь - це один з найбільших історико-культурних комплексів Європи, що не має аналогів у всьому світі. Тут на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-ХIII століть у натуральному розмірі та з його унікальною архітектурою: монументальною оборонною спорудою «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівськими воротами (висотою 21 метр), князівськими теремами та трибунами, Василівською церквою, сторожовими вежами, садибами киян X-XIІ століть і багатьма іншими шедеврами стародавнього зодчества.

Древній Київ відкривається о 10:00, початок програми о 13:30.

Ціна квитка:

• повний квиток для дорослого - 250 грн. (за попередньої купівлі на сайті діють знижки до 50%)

• для пенсіонерів і студентів - 150 грн.,

• для дітей шкільного віку - 80 грн.,

• для дошкільнят - безкоштовно.

Древній Київ у Князівстві Київська Русь розташований у Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», згідно з розкладом на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com
Вік

0+


Вартість

Дорослі: 250 грн (для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"