Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Під Києвом влаштують Андріївські вечорниці12 і 13 грудня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує приєднатися до захоплюючих Андріївським вечорниць у чарівної атмосфері Середньовіччя.

Гарячі напої та смачні страви з багаття, стародавні обряди та забави, прогулянки на конях чекають на гостей у справжньому, живому середньовічному місті.

У Князівстві на території понад 25 га, на основі знань сучасної науки, відтворюється Київ V-XIII століть в повному масштабі, а також тут відроджуються атмосфера і дух Київської Русі.

У Князівстві відтворені унікальні шедеври дерев'яного середньовічного зодчества. Тільки тут можна побачити монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), садиби киян Х-ХII століть, князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, діючу відтворену дерев'яну Василівську церкву Х-го століття. Також на відвідувачів чекають унікальні історичні експозиції з облоговими знаряддями, відтвореною бойовою турою Х століття і навіть середньовічна катівня.

З давніх-давен в Україні 13 грудня у День Андрія Первозваного влаштовували Андріївські вечорниці. Андріїв день, що відзначається ще з часів Київської Русі, і у наш час вважається найважливішим передноворічним святом. Традиційно напередодні цього дня молодь збиралася на Андріївські вечорниці, веселилася, влаштовувала ворожіння.

12 і 13 грудня мешканці Древнього Києва запрошують на Андріївські вечорниці. Дорогих гостей запросять приєднатися до цікавих і стародавніх обрядів, що сягають своїм корінням далеких дохристиянських часів. Також гості зможуть взяти участь у веселих забавах: давньослов'янських іграх, квестах, танцювальних флеш-мобах і запальних слов'янських хороводах.

Справжнє диво, що можна побачити тільки у Древньому Києві – унікальні коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Від досвідчених конярів гості зможуть дізнатися про походження порід і їх особливості. Кожен зможе підійти до коней, погладити та проїхати на них верхи або в екіпажі.

12 і 13 грудня ці прекрасні тварини покажуть свої вміння. У тандемі з досвідченими каскадерами - акторами кінно-трюкового театру, вони здивують глядачів своєю граційністю і злагодженістю дій у кінно-стройовій підготовці. А князівська дружина влаштує показові виступи з володіння середньовічною зброєю.

У Князівстві відвідувачі відчують себе повноправними мешканцями Київської Русі. Вони прогуляються вуличками середньовічного міста, затамувавши подих від відтворених шедеврів середньовічної архітектури, відвідають садиби містян Х століття, історичні експозиції, постріляють з луку в середньовічному тирі, викарбують монету «на щастя» за стародавньою технологією. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав'яного чаю гості зможуть доторкнутися до стародавніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності і протяжності.

Княжі кухарі частуватимуть смачними стравами, приготованими на вогнищах. Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

У Князівстві можна опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв'язатися за тел. (044) 461-99-37 та (050) 385-20-35. Уже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших пращурів!

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

* В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований у 45 хвилинах їзди від Києва сучасного – в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 80 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com


Вік

0+


Вартість

для дорослих: 200 грн
для пенсіонерів і студентів: 150 грн
для дітей шкільного віку: 80 грн (для дошкільнят - безкоштовно)


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"