Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Проводи зими у "Парку Київська Русь"

В останні вихідні зими – 27 і 28 лютого – в «Парку Київська Русь» відбудеться святкова програма «Проводи зими» з веселощами, розвагами та забавами.

 

Актори театру Древнього Києва покажуть гостям театралізовану виставу "Як княгиня Зима покохала коваля". Весна на порозі, трьох зимових місяців – братів Зими – хочуть змінити місяці весняні. І лиш зачарувавши своєю піснею коваля, княгиня зможе завадити підкувати коней весняних місяців й затримати їх вихід на трон. Та Зима закохується у коваля. Що переможе: розум чи почуття?

 

Наслідуючи древні слов’янські обряди можна буде подякувати Зимі за усе хороше, що відбулось взимку. А щоб звільнитись від усіх негараздів – пройти древній обряд очищення: написати усі неприємності на папірці і спалити його у вогнищі. А для того, щоб ця весна стала успішною, гостям Парку запропонують загадати бажання і скуштувати сонячний коровай.

 

Також на святі проводів зими можна буде пограти у рухливі древньослов’янські ігри, побачити виступи кінно-трюкового театру, покататися верхи на конях чи у екіпажі, постріляти з лука в тирі, переодягтися в історичні костюми та влаштувати фотосесію.

 

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі».

 

 


Вік

0+


Вартість

Дорослий квиток: 100 грн
Для пенсіонерів: 80 грн
Школярі та студенти: 50 грн
Для дошкільнят: 0 грн


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"