Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Шоу-програма "Лицарські бої у Древньому Києві"Пориньте у величні часи, де славу та честь здобували у безкомпромісних поєдинках, виборюючи майбутнє держави!

У Древньому Києві Князівства "Київська Русь" на вас чекатиме насичена програма, присвячена лицарям, середньовічним воїнам та їх мужньості.

Протягом дня ви побачите різноманітні театралізовані постановки, середньовічні бої, кінний лицарський турнір та навіть стрільбу у воїна кінними лучниками. Драйв, адреналін та разом з тим - спокійне та гармонічне для душі життя середньовічного міста Києва подарує чудовий настрій та заряд позитиву для вас та ваших близьких.

Окрім театралізованої програми у кожного гостя буде можливість відчути себе жителем епохи тисячолітної давнини: покататись на конях, постріляти з лука, вдягнути косюм середньовічного жителя та навіть піднятись на обронні споруди.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.

Також ви можете залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва, та у хостелі. Бронюйте проживання за тел. + 38050-385-20-35.


Вік

0+


Вартість

Квиток для дорослих: 150 грн
Квиток для пенсіонерів та студентів: 100 грн
Квиток для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"