Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Шоу-програма "У світі тварин"21 та 22 квітня Князівство "Київська Русь" кличе усіх бажаючих поспілкуватися із братами нашими меншими.

Ви скажете, що тварини не вміють говорити. Як з ними можна спілкуватися? Але ж вони розуміють тональність вашого голосу, відчувають ваш настрій. Чи потрібно хазяїна втішити, чи розвеселити, чи заспокоїти – тварини завжди зрозуміють вас і прийдуть на допомогу.

У давні часи тваринам надавали великого магічного значення. У багатьох культурах світу тварини ставали тотемами – захисниками і помічниками. А в реальному житті були вірними друзями, що супроводжували людину щодня.

Під час програми "У світі тварин" ви довідаєтеся багато цікаво про те, як співіснували і взаємодіяли люди і тварини упродовж тисячоліть. Ви зможете самі поспілкуватися з нашими молодшими братами. Зірками заходу, звісно, стануть коні історичних порід з княжої конюшні Древнього Києва. Їх можна буде погладити, сфотографуватися з ними чи навіть проїхатися верхи. А якщо прошепотіти коневі, який вам найбільше сподобався, на вухо своє бажання, то воно обов’язково здійсниться.

І головне: жителі древнього Києва запрошують вас приїжджати на це свято зі своїми чотирилапими, пернатими чи іншими друзями зі світу тварин. У вас буде можливість розказати усім присутнім про свою тварину, похизуватися її красою чи особливими вміннями. А працівники "Парку Київська Русь" знімуть вашу презентацію на фото і відео, яке потім буде опубліковане на сайті Парку та на сторінках у соціальних мережах.

Програму доповнять цікаві конкурси і майстер-класи для гостей Парку, веселі танцювальні флеш-моби і дружні хороводи.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у корчмі "Веселий варяг" та в точках харчування просто неба.

Також ви можете залишитись на ночівлю у будинку готельного типу "4 кімнати", який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця Києва, та у хостелі. Бронюйте проживання за тел. + 38050-385-20-35.


Вік

0+


Вартість

Квиток для дорослих: 150 грн
Квиток для пенсіонерів та студентів: 100 грн
Квиток для школярів: 50 грн (дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"