Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Вистава "Імператор Колізею"14 вересня 2019 року на унікальному майданчику - середньовічному амфітеатрі Древнього Києва в Князівстві Київська Русь під Києвом відбудеться прем'єрний показ вистави «Імператор Колізею» від режисера постановок «Гамлет» В. Шекспіра і «Скупий лицар» О. Пушкіна, майстра сцени, магістра театрального мистецтва – Андрієнка Олександра.

Вперше в історії театральної справи буде поставлений спектакль не на фоні простих декорацій, а в справжньому реконструйованому середньовічному місті - в оточенні шедеврів архітектури, занесених до Книги рекордів України.

Сюжет:

Вистава на основі оригінального сценарію, просоченого духом Древнього Риму і настроєм античності, зачіпає глибокі філософські теми. Головними дійовими особами постановки є персонажі шекспірівської п'єси - римський імператор Юлій Цезар і єгипетська цариця Клеопатра. Величні особистості надають глядачам відповіді на одвічні філософські питання: «що таке хліба і видовищ?», «що таке рабство?» і «що таке влада?». Герої постановки поділяться тисячолітньою мудрістю, яка зачепить душу і розум навіть найвитонченішого глядача. У супроводі живого вокалу, авторських пісень і оригінальних музичних композицій - від античності до сучасності - на глядачів чекає унікальна постановка «на стику жанрів», формат якої в Україні раніше ніколи не втілювався в життя.

Вперше в театральному мистецтві буде задіяна унікальна колекція коней з різних куточків світу. Глядачі побачать каскадерські трюки і елементи циркових номерів, володіння різними видами зброї верхи на конях, комедійні номери з ослом і кінну дресуру. Вперше в Україні будуть запряжені білосніжні ваговози в римську колісницю. Оригінальні діалоги і постановочні бої, вогняні спецефекти, дим, піротехніка і фаєр-шоу, а також унікальне світлове рішення, яке не тільки створить незабутню атмосферу, але і підкреслить монументальність стародавнього міста.

Кожна відповідь Імператора супроводжується пізнавальною історією з минулого - барвистими сюжетами з глибоким змістом з життя Древнього Риму, які в театралізованих сценах наблизять глядача до великих істин. Складні життєві ситуації, в які потрапляють герої, дозволять ще раз задуматися про життєві цінності.

На глядачів чекає абсолютно новий формат театрального дійства з інтерактивним зануренням в атмосферу Античності. В кращих традиціях сучасних постановок Ви пройдетеся імператорською червоною доріжкою, зустрінуть Вас з хлібом-сіллю колоритні німфи і жриці і далі Вас почастують вином з бочки від самого бога виноробства - Діонісія.

Тільки під час постановки «Імператор Колізею» Ви будете не відстороненими глядачами, а учасниками дійства! Для глядачів теж приготовлені ролі. Разом з головними героями ви будете вирішувати колізію театрального дійства.

Дійові особи та режисерська група:

  • Режисер-постановник - Олександр Андрієнко.
  • Стилізовані костюми, в основі яких закладена класична античність, - від дизайнера Ольги Винниченко.
  • Живий вокал - від Тетяни Кари, переможниці всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.
  • Постановка трюків - від чемпіона міжнародного класу з верхової стрільби з лука, професійного каскадера, переможця міжнародних трюкових конкурсів, на рахунку якого зйомка в понад 30 фільмах і телевізійних проектах - Віталія Гудима.
  • Головний герой вистави - Імператор Колізею - Володимир Янченко, ідеолог і творець проекту Древній Київ в Князівстві Київська Русь, чемпіон міжнародних змагань з верхової стрільби з лука, кандидат історичних наук.
  • Єгипетська Цариця - Наталія Коваль, призер всеукраїнських танцювальних конкурсів.

Початок вистави: 20:00

Завершення вистави: 21:45 (передбачений 15-хвилинний антракт)

Вартість квитків: для дорослих - 300 грн., для пенсіонерів і студентів 150 грн., для школярів - 80 грн., дошкільнятам - безкоштовно.


Вік

0+


Вартість

Для дорослих: 300 грн (для пенсіонерів і студентів 150 грн., для школярів - 80 грн., дошкільнятам - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"