Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Зов героїв - Міжнародний чемпіонат з середньовічного бою15-17 вересня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує на грандіозний спортивно-історичний захід "Міжнародний чемпіонат з історичного бою "Зов героїв".

Близько 10 країн-учасниць, більше 400 бійців, 15 годин видовищних боїв. Учасники чемпіонату з усіх куточків України, а також з Данії, Ізраїлю, Чехії, Словаччини, Австрії, Білорусі та інших країн продемонструють свою силу і мужність, лицарську честь і доблесть.

Помірятися силами на ристалищі Древнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу.

Програма чемпіонату надзвичайно насичена:

  • розпочнеться в суботу, 16 вересня з масштабної масової битви "стінка на стінку". А далі протягом двох днів відбуватимуться безкомпромісні поєдинки в номінаціях "меч-меч" і "щит-меч" (також буде окрема жіноча номінація) та видовищні групові бої в номінаціях "5 на 5 бійців" і "16 на 16 бійців".
  • найбільш запеклі бої пройдуть у неділю, 17 вересня. Адже це будуть поєдинки найсильніших – півфінальні та фінальні битви. Градус накалу пристрастей просто зашкалюватиме. Врешті переможці отримають нагороди від самого князя київського на урочистій фінальній церемонії.Вік

0+


Вартість

дорослий квиток: 290 грн (за попередньої покупки знижки до 50%)
для пенсіонерів, студентів: 100 грн
для дітей шкільного віку: 50 грн (дошкільнята - безкоштовно)


Телефон

+380 (44) 461 99 37
+380 (50) 385 20 35


Посилання


Адреса

Київ
с. Копачів, Обухівський район, Київська область

Як дістатися?

ст. м. Видубичі, зупинка маршрутного таксі - стоянка біля супермаркету "Фуршет"