Дитячий інтелектуально-розважальний табір Eurocamp

Дитячий інтелектуально-розважальний табір Eurocamp


Інфраструктура

Табір Eurocamp знаходиться на території бази відпочинку Елат, яка займає ділянку площею 6 га і знаходиться на березі Печенізького водосховища в селищі Мартова, Печенізького району, Харківської області. База має автономну систему водопостачання, тому тут завжди комфортні умови перебування. Завдяки безперебійному водопостачанню та екологічним технологіям підігріву води, діти мають можливість регулярно приймати теплий і гарячий душ. База має автономну систему теплопостачання, тому тут тепло і затишно круглий рік.

На території бази є альтанки для загонових обговорень, конференц-зал для занять, спортивні майданчики, настільний теніс, бадмінтон, професійний грунтовий тенісний корт, критий майданчик для дискотек і концертних програм, дитячий майданчик: гірки, турніки, гойдалки, пісочниця.

Розміщення дітей

 • Діти розміщуються по 3 людини в затишних номерах класу Стандарт.
 • У номері: 2 ліжка (односпальна і двох'ярусна), 2 тумбочки для багажу;
 • шафа.

У кожному номері туалет, душова кабінка (з холодною і гарячою водою), балкон-лоджія. Прибирання проводиться щодня.

Інтелектуальна програма:

1. Англійська мова

Курс англійської представлений на 1,2 і 3 змінах табору

Програма "English in Action" від мовної школи Euroschool включає:

3 заняття англійською в день або 33 ак / год за зміну;

Розмовний клуб BlaBlaClub;

Заняття в по рівневих групах;

Попередній онлайн тест для визначення рівня + фінальний тест за результатами навчання;

Портфоліо з матеріалів вченого курсу і резюме викладача;

Сертифікат про закінчення ступені навчання від мовної школи Euroschool;

Безкоштовний 5 місячний курс он-лайн вивчення Андийского в Eroschool в подарунок.

Все те, що в школі здавалося складним, в таборі стане звичним і легким. Адже головне - зламати бар'єр нерішучості і страху, а далі перед дітьми відкривається новий світ.

Щодня в літньому таборі дитина відвідує 4 заняття з англійської мови. Англомовні викладачі в ігровій атмосфері сфокусуються на розмовну англійську. Завдання програми створити інтерес до обговорюваних тем, дати ключ до найважливіших структур мови, розширити словниковий запас, мотивувати на подальше вивчення англійської поза табором.

2. IT напрямок

IT напрямок буде представлено на 2 і 3 табірних змінах Eurocamp.  Ваша дитина зможе вибрати для себе той курс, який йому більш цікавий.  Ми пропонуємо:

 •  Курс Відеоблогінгу

Програма курсу розрахована на вікові групи дітей 9-11 років, 12-14 років, 15-17 років.Новітні технології надають людям величезні можливості реалізації своїх талантів, здобуття популярності, медійної ваги і монетизації своєї праці. Одне з найбільш перспективних напрямків – відеоблогінг. Переваги роботи на YouTube очевидні: на відміну від інших видів блогінгу, ютубер отримує не тільки гроші, але і впізнаваність. Топові відеоблогеры – це знаменитості, які нічим не поступаються «зіркам» естради і кіно.Але як стати ютубером і отримати всі переваги цієї сучасної професії? Як і в будь-якій іншій справі, необхідні знання та вміння. Відеоблогер повинен володіти не тільки творчими, але і технічними навичками, знати особливості створення, монетизації та захисту контенту. Які знання одержать діти пройшовши курс відеоблогерів в нашому лагері. Розробкою навчальної програми займалися ютубери із сотнями тисяч фоловерів, досвідчені програмісти, педагоги, фахівці у сфері журналістики та піару. Нашим кемперам курс відеоблогінгу дозволить отримати наступні знання та навички:

Основи відеоблогінга:

 • як створювати чіпляючий глядача контент; 

 • як отримати десятки тисяч фоловерів в короткий термін;

 • знайомство з правилами YouTube;

 • навички формування цільової аудиторії;

 • реалізація творчого потенціалу;

 • монетизація контенту;

 • робота з камерою, установка і настройка звуку;

 • монтаж відеороликів за допомогою спеціальних програм;

 • використання хромакея

 Після завершення курсу кожен учень зможе створювати контент професійного рівня, здатний конкурувати з роликами популярних ютуберів.

Основні теми.

 • Напрямки і формати каналів.

 • Знімаємо різні види контента.

 • Створюємо образ.

 • Як вести себе перед камерою?

 • Розробка ідей і подача контента

 • Цільова аудиторія.

 • Секрети популярності

 • Від ідеї до візуалізації

 • Як зробити відео, яке будуть переглядати багато разів

 • Зйомка і акторська гра

 • Сила монтажу: як користуватися одним з найпотужніших інструментів у руках відеомейкера.

Другий напрямок на вібір це

 • "Робототехніка + програмування"

Робототехніка в таборі Eurocamp представлена ​​двома напрямками Lego WeDo для дітей 6-8 років і Mindstorms для дітей 9-14 років. Заняття проводяться кращими фахівцями IT-галузі - викладачами студії Генії IT.  Саме професіонали, використовуючи для навчання конструктори Lego Education, розробляють і пропонують захоплюючі і зрозумілі для сприйняття проекти.  Всі вони не тільки цікаві для дітей, але також дозволяють конструювати і створювати своїми силами складні механізми.  Після відвідування занять табірного курсу, де викладається простою мовою програмування для дітей, моделювання та конструювання, наші кемпери зможуть самостійно розробляти і збирати, конструювати і моделювати складні робототехнічні механізми!  Робототехніка для дітей - це продумана до дрібниць програма, яка робить мрію юного техніка, інженера, програміста досяжною і здійсненною вже сьогодні! Кожен урок - не просто теорія, а й наочна демонстрація можливостей для дітей.

3. Фінансова грамотність
Навчальна програма курсу Фінансова грамотність спрямована на формування у дітей базового уявлення про фінансовий світ дорослих і знайомить дітей з такими поняттями, як: сімейний бюджет, види і джерела доходів родини, види витрат, професії, особиста фінансова безпека, фінансова стабільність і добробут сім'ї. Навчальна програма розроблена з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного вікового періоду, на заняття діти діляться на групи за віковою ознакою. Протягом табірної зміни ваша дитина пройде «короткий курс дорослого життя», який торкнеться різних тем, пов'язані з грошима. Від простих питань — що таке гроші і чи не варто тричі подумати, перш ніж купити дорогий телефон, який тобі не по кишені, — і до постановки глобальних життєвих цілей: «Збирати гроші на власне житло або взяти іпотеку?» Нова фінансова реальність: такі питання, про які попередні покоління замислювалися ближче до тридцяти, сьогодні має сенс обговорювати з дітьми. Приділимо увагу й темам кредитування, заощадження і фінансових ризиків. Програма включає практичні тренінги на постановку цілей — наприклад, як пройти співбесіду у роботодавця. У програму включені фінансові квести, ігри станцій, фінансова гра-тренінг CashFlow. Курс представлений на 1, 2 і 3 змінах нашого табору

4. Науковий мікс
Технології STEAM. Курс представлений на 1 зміні табору. Ціла серія цікавих дослідів та експериментів за такими тематичними блоками:

 • Повітря. Вода. Тиск. Ілюзії
 • Молекулярна фізика. Хімія
 • Механіка. Астрономія
 • Оптика. Акустика. Електромагнетизм

Творчість.

Літній табір "Eurocamp" дає Вашій дитині можливість спробувати різні напрямки творчості і визначити свій талант. Ми пропонуємо майстер-класи по стринг-арт, малювання на воді Ебру, майстерня чарівництва Гаррі Поттера, фітодизайн, малювання 3D ручкою, орігамі, вироби з фетру, виготовлення слайм, бісероплетіння, кардмейкінг, квіллінг, кулінарний майстер-клас з приготування і поїдання піци і багато іншого.

Спорт та інтерактивні ігри.

Зміцнення здоров'я - обов'язкова умова дитячого відпочинку. Спортивні та оздоровчі заходи в нашому таборі спрямовані на зміцнення фізичного стану дитини та отримання досвіду взаємодії з дорослими і однолітками.

Спортивна програма включає:

 • фітнес;
 • аквааеробіку;
 • купання в басейні;
 • майстер-класи з танців від професійних хореографів;
 • Футбол;
 • баскетбол;
 • теніс;
 • волейбол;
 • бадмінтон;
 • настільний теніс.

Похідний день "Scoutday".

Розбудимо у вашій дитині справжнього скаута. Весь табір відправиться в похід, де пройдуть майстер-класи з орієнтування на місцевості, наданню першої медичної допомоги, розбиття табору, розведення багаття, приготування похідної їжі. дітей чекає прекрасний день на природі з купанням в річці і активними іграми на повітрі

LaserTag.

Відчути себе головним героєм-рятувальником мріють всі хлопчики й дівчатка. Ще зовсім недавно цю мрію можна було реалізувати тільки за допомогою відеоігор. Захищаючи дітей від комп'ютерного світу ми знайшли рішення, і це захоплююча спортивна командна гра - LaserTag!

Кожному учаснику команди доведеться проявити всі найкращі свої якості - спортивна підготовка, спритність, вправність, вміння передбачати ходи суперника і продумувати свої дії на кілька кроків вперед, стріляти в супротивника з іграшкового лазерної зброї, взагалі все, щоб забезпечити перемогу своїй команді і відчути себе головним героєм-рятувальником!

Пейнтбол.

Ми пропонуємо ще одне шалено-цікаве, активне і позитивне проведення часу - дитячий пейнтбол! Діти будуть в захваті, погодьтеся?

Вечірні заходи.

Ми не дамо вашій дитині нудьгувати ні хвилини. Після насиченого і цікавого дня ми пропонуємо перегляд фільмом і мультиків в літньому кінотеатрі під відкритим небом, дискотеки, квести, барбекю вечірки, вечірні чаювання з вкусняшками і багато іншого.

Харчування.

Ми пропонуємо 5-разове збалансоване харчування: сніданок, обід, полуденок, вечеря, снеки.

Професійні кухарі і тільки свіжі, якісні продукти - гарантія смачного харчування в таборі «Eurocamp». Харчування дітей здійснюється відповідно до норм і правил, розроблених для дитячих установ.

Раціон враховує високу фізичну активність дітей на свіжому повітрі, ми завжди передбачаємо можливість «добавки». У харчуванні не використовуються гострі страви, важкі і штучні жири.

Трансфер

Трансфер організований з працівниками табору.

Автобусний трансфер: Харків (станція метро Киiвська) - табір - Харків (станція метро Киiвська), входить у вартість.


Коли

24 Червня - 6 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
6 Липня - 18 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
18 Липня - 30 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6–17


Вартість

Путевка: 9900 грн
при бронировании до 5.03.2020: 8900 грн


Телефон

+380 (50) 185 37 13


Посилання


Адреса

Харківська область
Україна, Харківська облась, Печеніжський р.-н., с.Марьова

Як дістатися?

Автобус Харків-Мартова