Фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST

Фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST


18-20 жовтня у Вінниці відбудеться фестиваль сучасного мистецтва AIR ГОГОЛЬFEST на території заводу «Кристал»

 

Цьогоріч фестиваль сучасного мистецтва AIR GOGOLFEST відбудеться у Вінниці упродовж 18-20 жовтня на території заводу «Кристал». Фестиваль відбувається у рамках проекту GogolFest Inoculation – нового проекту від команди фестивалю ГогольFest, метою якого є згуртувати міста в Україні за допомогою мистецтва та здійснити мрію про «нову Україну».

Нагадаємо, що минулого року у Вінниці успішно відбувся тизер фестивалю, а цього року повноцінний фестиваль сучасного мистецтва  AIR GOGOLFEST.

Незмінною ж залишилась мета проведення фестивалю: підтвердження статусу Вінниці як одного із культурних центрів України, розвиток та поширення власної айдентики міста, українські й міжнародні мистецькі колаборації та створення нового конкурентного українського продукту.

Традиційно, фестиваль включатиме театральну, музичну, візуальну, освітню та дитячу програми. Родзинками театральної програми стануть вистави від німецького та швейцарського театру, українського незалежного театру.

Спецподією на цьогорічному фестивалі стане опера-реквієм «IYOV» від режисера Влада Троїцького та за участі музично-театральної формації NOVA OPERA. Відзначимо, що у 2018 опера-реквієм «IYOV» увійшла до ТОП-10 опер світу.

Організатори також обіцяють потужну музичну та нічну програми. Хедлайнерів музичної програми команда фестивалю оголосить найближчим часом. Нічна програма має назву GogolNight та відбудеться у найкращих традиціях вечірок від GogolFest.


Контакти

+380 (98) 644 36 90


Посилання


Адреса

Вінниця
600-річчя, 21