Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Велопарад Дідоморозів

Велопарад Дідоморозів


Традиційно радіємо новому року і намагаємось цікаво проводити час і продовжувати славні традиції

 


Тому запрошуємо всіх на ювілейний 10 Вінницький Велопарад Дідоморозів (який ще й і передріздвяним назвати можна) – першу фанову покатеньку містом 2021 року

Дата: 2 січня 2021 року
Час збору - 12:00
Місце збору - Площа Європейська
Старт - 12:30

Маршрут: Європейські площа - Грушевського – Центральний парк - пл.В.Стуса (книжка) - Урожай - Келецька - Космонавтів - Хмельницького шосе Центральний парк - Грушевського - Європейські площа – Майдан Незалежності

У випадку несприятливих погодних умов захід не буде переноситись на іншу дату.

Для довідки: Велопарад дідоморозів - це велосипедний парад-маскарад, вулицями міста Вінниця. Кожен учасник одягнутий у одяг Діда Мороза/св. Миколая/Санта Клауса/Йолопукі. Якщо одягу учасник не має - обов'язкова присутність однієї із атрибутик - борода, червона шапка, мішок, червоні черевики тощо.

Ми - не секта, не партія, і ми нічого не пропагуємо даним заходом. Ми - це усі, хто вважає, що велосипед - більше ніж просто велосипед. Усе це - тільки заради власної розваги та фану.

Увага!
Організатор у особі #дарагая_редакція не несе відповідальності за здоров'я та життя учасників. Особи, які прийматимуть участь у Велопараді Дідоморозів, своєю присутністю засвідчують те, що вони вони прочитали дану інформацію і кожен окремо несе відповідальність за своє здоров'я та життя під час участі у заході.

Для Вашої ж безпеки під час заходу одягніть, будь ласка, шолом!


Вік

16+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Вінниця
Майдан Незалежності