Кафе Woka

Кафе Woka


Японська кухня - смачно і корисно

Видався сонячний день - скоріше йдіть гуляти, або після роботи не поспішайте додому на диван, а загляньте в парк. Щоб не блукати голодний, перед виходом замов рис або локшину в коробочці з «Woka» у Вінниці. Для японців, наприклад, звичайна практика є суші і рис на хід. Особливо коли на вулиці тепло. Для них ця їжа, як для нас пиріжки і булочки, - такий собі традиційний японський фастфуд.

З'ївши порцію рису або локшини з овочами або м'ясом в коробочці, можна не тільки смачно поїсти, а й надовго утамувати відчуття голоду. У рисі міститися складні вуглеводи, які шлунок переварює довше, ніж білкову їжу. Завдяки цьому почуття ситості не проходить вже через годину після прийому їжі, а залишається на більш тривалий час.

Крім того, що можна вибрати вид рису або локшини, які будуть основою, ще можна замовити страви з різними начинками. Для вегетаріанців є смачний і корисний рис з овочами і кисло-солодким соусом. Для м'ясоїдів - блюдо з качкою по-пекінськи, дайкон і бланшовані овочі, политий соєвий соус.

У «Воке», в єдиному ресторані Вінниці, готують азіатську піцу. Для неї в якості основи, на відміну від традиційної італійської, використовують індійську кукурудзяну коржик. Начинку ж кладе майже таке ж: гриби (але не печериці або білий, а деревне шиітаке), сир, кінза і ананаси.


Контакти

+38 (097) 888 24 33
+38 (050) 888 24 33
saenko.natalya@inbox.ru


Посилання


Адреса

Вінниця