Караоке-клуб «Мафія»

Караоке-клуб «Мафія»


Чому «Mafia»? Тому що «Mafia» — це Сім’я. Велика, дружна родина. Саме сімейні цінності об’єднують усіх відвідувачів ресторану, і ці традиційні цінності абсолютно не мають гангстерського підтексту.

 

Дружба, відданість і повага — ось ті кити, на яких побудована система цінностей мережі ресторанів «Mafia».

Мережа ресторанів «Mafia» — це велика родина, що незмінно слідує своїм традиціям і принципам. У ресторані гість може відчути себе частиною цієї сім’ї, насолодитися атмосферою затишку та доброзичливості і, звичайно, скуштувати страви, приготовані кухарями.

«Mafia» — це сучасний демократичний ресторан італійської та японської кухні з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню ресторану поєднує в собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції — японську й італійську, і в цьому криється один із секретів успіху. Фірмова метрова піца, регулярні спеціальні пропозиції та акції вже стали візитними картками «Mafia».

Особливої уваги вартий і інтер’єр ресторану. У ньому реалізовано концепцію сонячної Італії. Гості впізнають «Mafia» за легкими світлими тонами, великими білосніжними люстрами, вишуканими фірмовими візерунками на стільцях і м’якими зручними диванами.

 


Контакти

+38 (066) 649 24 44;
+38 (093) 607 24 44;
Гаряча лінія:
+38 (097) 557 00 25
dir@jarko.com.ua


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Миколи Оводова, 51, (ТРЦ Sky Park)