Kid'IT

Kid'IT


У серпні 2015 року в Україні стартував новий освітній проект для дітей, направлений на закладення основ технічної грамотності і розвиток креативу через використання технологій - "Освітньо-Технологічний майданчик". Kid’IT.

Основна ідея проекту Kid’IT загалом -  це розвиток у дітей із самого раннього віку (5-8 років) тих базових навичок, які є з ряду must have для успішної реалізації в майбутньому (креативність, робота з інформацією, командна робота і комунікація, використання технологій для створення та самовираження. Те, чому вчать у Силіконовій Долині, але вже є тут, в Україні.

На дітей якого віку орієнтоване?

Стартова програма "Візуальне програмування" по ScratchJr орієнтована на дітей 5-8 років, з розбивкою на 2 вікові категорії: 5-6 і 7-8 років.

Програма розроблена саме виходячи із вікових особливостей дітей старшого садкового віку та початкового шкільного віку, коли впевнені навички читання і математики не потрібні. Тут скоріше навпаки - завдяки ScratchJr напрацьовуються навички читання і математичні скіли.

Як відбувається навчання?

В основі програми "Візуальне програмування" - вступна мова програмування для дітей 5-8 років ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності, внаслідок чого персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.п.

В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergartengroup at the MIT Media Lab (USA).

Викладачі акцентують увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей. І так, навчання проходить на планшетах. У групі 6-8 чоловік, на кожному уроці з групою працюють 2-3 викладача.

Формат уроку ігровий, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна робота. Поки діти займаються, у батьків є можливість попити чаю і поспілкуватися в сусідній кімнаті. Заняття проходять 2 рази на тиждень, тривалістю по 60 хвилин.

Скільки занять триває одна програма?

Програма "Візуальне програмування" складається з 12 занять, 2 раз на тиждень, кожне тривалістю 60 хвилин. Це не разові уроки за принципом розвиваючих курсів, це повноцінний комплекс, зі стартовою та фінальною крапкою презентації своїх проектів перед батьками.

Місія:

  • Прищепити дітям нові вміння взаємодії з технологіями, змістивши акцент з пасивної споживчої на активну креативно-творчу.

  • Закласти в ранньому віці базові навички успішної людини майбутнього, такі як: креативність, вміння комунікувати, працювати в команді і критично мислити, знайшовши і вирішивши проблему.
Контакти

+38 (067) 778 58 17
+38 (093) 893 39 55
olena.chernovolyk@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Владислава Городецького, 7

Як дістатися?

2 хв від Лялькового театру на вул. Льва Толстого