Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Незвідана Вінничина

Незвідана Вінничина


«Незвідана Вінничина» – презентація та обговорення маловідомих туристичних місцевостей Вінницької областіКнигарня «Є» та Кузня зеленого туризму "Видноколо" запрошують на зустріч присвячену маловідомим туристичним місцям Вінничини! Захід відбудеться 26 червня, о 18:00.

Учасники: Віта Приймак, Ваня Приймак (засновники кузні зеленого туризму «Видноколо»).

Туристичний сезон вже почався, а ви ще не знаєте де можна класно та недорого відпочити? Забудьте про Турцію та Єгипет! Вінничина має безліч колоритних та гарних місць для відпочинку, про які мало хто знає. Містична Буша, колоритна Оксанівка, чарівні палаци Потоцьких у Тульчині, Горохольських у Вороновиці, Вітославських у Чернятині та багато-багато інших, загадковий Іллінецький кратер, затишні «Вінницькі Мальдіви» у Черепашинцях – Вінничина багата на прекрасні місця для відпочинку, який задовольнить навіть найвибагливіших туристів.
Засновники кузні зеленого туризму «Видноколо» – Віта та Іван, туристи з непересічним досвідом, визнані спеціалісти у сфері зеленого туризму, розкажуть вам все, що потрібно знати про цей вид туризму: які місця варто відвідати у першу чергу, які цікавинки чекатимуть на вас, як дістатися до найгарніших місць Вінничини, та чим можуть здивувати та пригостити вас місцеві жителі?
Не пропустіть можливість познайомитися ближче з рідним краєм та дізнатися більше про відпочинок на Вінничині!


Вік

10+


Телефон

+38 (0432) 52 93 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 89