Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо

Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо


Книгарня «Є», простір української дитячої книжки «БараБука» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову «Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо» за участю Тетяни Стус і Зої Жук, яка відбудеться 11 лютого.
Початок – о 15.00. Вхід вільний.

У 2016 році Міністерство освіти і науки України нарешті здійснило мрію багатьох батьків і дітей – до шкільної програми початкової школи з читання було введено величезний масив творів сучасних українських авторів та авторок. Хрестоматія сучасної дитячої літератури для читання у 1-2 і 3-4 класах – результат синергії сил багатьох творчих людей, завдяки яким вдалося видати книгу в екстремально короткі терміни – оновлений список авторів, твори яких рекомедовані для читання в початковій школі, затвердили в серпні, а вже у грудні хрестоматія зусиллями МОН та «Видавництва Старого Лева» надійшла до шкільних бібліотек по всій Україні.

Чому так важливо звертатися до творчості сучасних авторів у школі? Як поєднати найкращі педагогічні традиції з абсолютно новими методами популяризації читання? Що виграє початкова школа від появи таких видань? Про це і про багато іншого дитячолітературного на розмові-дискусії говоритимуть письменниця, засновниця сайту «БараБука», укладачка хрестоматії Тетяна Стус та письменниця і дослідниця дитячої літератури Зоя Жук (Зоряна Живка).


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (0432) 52 93 41


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 89