Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній комп'ютерний табір в Академії ШАГКомп'ютерний табір в Академії "ШАГ" - перший в Україні денний освітній комп'ютерний табір, в якому школярі від 7 до 15 років можуть познайомитися з захоплюючим світом комп'ютерних технологій.

 

Настає пора літніх канікул, і організатори підготували нову програму майстер-класів, щоб канікули Вашої дитини стали пізнавальними і, головне, корисними.

 

У літньому таборі діти будуть пробувати себе в різних комп'ютерних спеціальностях під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Комп'ютерної Академії ШАГ. Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

 

Літній табір в Академії ШАГ це:

 • унікальні корисні знання і навички;
 • нові знайомства з однолітками;
 • захоплююча командна робота;
 • яскраві враження і емоції;
 • результати своїх власних робіт;
 • спеціальні умови на вступ в Малу Комп'ютерну Академію.

 

У таборі дітей чекають такі напрямки:

 • робототехніка

Казковий світ роботів завжди вабить юних геніїв! Викладачі Академії допоможуть поринути в світ робототехніки, почати конструювати і управляти своїми власними роботами Lego і Ардуіно!

 • Game-дизайн

Ваша дитина любить грати в комп'ютерні ігри? А може їй буде цікавіше їх створювати? У таборі вона зможе спробувати себе в ролі аніматора і створити власні ігри, в які потім зможе грати разом зі своїми друзями. Викладачі навчать дітей поєднувати в анімації текст, відео, звук, а також двомірну графіку. Вони відкриють новий світ комп'ютерної творчості, який може стати чудовим хобі на все життя або першою сходинкою до майбутньої професії.

 • 3D-графіка і 3D-друк

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Ваша дитина зможе сама створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на цьому 3D-принтері!

 • 3D-графіка

Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомитися з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів.

 • Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Викладачі навчать правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики

 • Школа особистісного розвитку

На заняттях діти будуть розвивати креативність і шукати нестандартні рішення. Граючи в захоплюючу гру, пробують себе в ролі учасників ІТ-проекту, навчаться налагоджувати комунікацію в групі, відповідально приймати рішення, домовлятися, планувати свій час, розподіляти сили для вирішення завдань.

 

Ніяких тягостей навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями і розвагами. Програма літнього табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.

 

Всі заняття проходять в Комп'ютерної Академії ШАГ.

Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!


              
Записатися на навчання за тел.
+38 (044) 537-22-60
+38 (096) 661-77-07
+38 (093) 778-83-93
+38 (066) 271-80-00
 

або онлайн на сайті


Вік

7–15


Вартість

Вартість зміни: 3400 грн
Вартість зміни для учнів МКА: 2900 грн


Телефон

+380 (44) 537 22 60
+380 (96) 661 77 07
+380 (93) 778 83 93
+380 (66) 271 80 00


Посилання


Адреса

Київ
вул. Жилянська, 128/28

Як дістатися?

найближчі ст. м Університет та м Вокзальна