Компанія «Вінниця концерт»

Компанія «Вінниця концерт»


Компанія «Вінниця концерт» - це концертна агенція, створена відомим продюсером Олегом Збаращуком, яка вже почала змінювати культурне життя Вінниці


І з кожним місяцем воно буде ще більш яскраве і насичене, адже наша мрія - аби всі вінничани та гості міста щотижня мали змогу відвідувати концерти найкращих гуртів та виконавців, цікаві театральні вистави провідних театрів, незабутні дитячі видовища та іскрометні гумористичні шоу майстрів-гумористів. А свої мрії ми, як ніхто, вміємо втілювати у життя, адже вони повністю співпадають із мріями всього міста!
Компанія «Вінниця концерт» - це знак якості, адже професійність для нас завжди першочергова!

Ми співпрацюємо виключно з найкращими зірками естради, театру та кіно України та закордону. Привозимо у Вінницю лише ті шоу та концерти, які самі бачили, а тому - стовідсотково гарантуємо задоволення для глядачів!
Для зручності вінничан та гостей міста ми першими у Вінниці створили унікальний сервіс - безкоштовну доставку квитків.

Для того, аби потрапити на наші концерти, вам треба лише зателефонувати за телефоном: +380 (432) 57-55-55 - і кур’єр доставить квиток додому і/або в офіс у зручний для вас час.
І назавжди запам’ятайте: ми ніколи не відміняємо концерти, які анонсували!

Тож, якщо почуєте інакшу інформацію, лише посміхніться і приходьте на бажаний концерт - разом з найкращими зірками ми будемо вас чекати, аби подарувати максимум насолоди і яскравих вражень!


Контакти

+380 (432) 575 555
vin.concert@bilet.vn.ua


Посилання


Адреса

Вінниця