Кондитерський дім "Вацак"

Кондитерський дім "Вацак"


Кондитерський Дім «Вацак»  зарекомендував себе за 14 років плідної праці, як один із найкращих та професійних виробників солодощів країни. Мережа магазинів «Вацак» успішно розвивається, охопивши усю територію України. Розпочалося все з виготовлення тортів за домашніми рецептами з поступовою градацією до більш складних виробів, а ще – тістечок, печива, сушок та цукерок.

У  роботі  використовується багатий слов’янський досвід в галузі кондитерського виробництва, вивчаємо новації у виготовленні ласощів. Висококваліфіковані технологи постійно працюють над створенням оригінальних рецептур, що дозволяє розширювати асортимент продукції. Загалом нині в асортиментному портфелі нашої компанії нараховується до 150 видів виробів!.

Асортимент може задовольнити практично будь-якого клієнта, з будь-якими смаками та потребами. До того ж, наявна виробнича база з сучасними імпортними технологічними лініями та кваліфікованими кондитерами дає змогу втілювати всі забаганки.  

Фірмове кредо – якість продукції та натуральна сировина. 

У Кондитерському Домі «Вацак» є своя тематична галерея:

  • весільні торти, виконані у витонченій манері,

  • торти для різних святкових заходів з нанесенням малюнка,

  • корпоративні торти з фірмовим логотипом чи брендом,

  • торти на дитячу тематику, з різними кольоровими, їстівними фігурками чи казковими персонажами.

Кожен такий десерт – це витвір кулінарного мистецтва, в які наші майстри вкладають всю свою душу та талант. Солодощі, які дають відчуття рідного, щастя та домашнього затишку. 

Кондитерський Дім «Вацак» – солодкий смак домашнього затишку!

 


Контакти

+38 (0433) 76 81 84
факс +38 (0433) 76 66 85
+38 (067) 430 07 70
kd.vatsak@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
Вінницька область, м. Могилів-Подільский, вул. 3-я Гвардійська, 4