Mamavrach.vn

Mamavrach.vn


Вітаю всіх! Мене звуть Анатолій Власенко. Я лікар отоларинголог, керівник медцентру Мама-лікар Вінниця

 

Наш колектив дотримується принципів доказової медицини, так називається підхід, в якому зібрані воєдино три основних моменти: Сучасні наукові знання.

Не можна навчитися лікувати людей по книзі або по книгам. Швидкість розвитку сучасної науки - страхітливо швидка і вимагає постійної роботи, постійного пошуку актуальної інформації.

Гіпотези будуються, підтверджуються і спростовуються. Але кожна нова точніше і підтверджена великою кількістю даних, так і формується істина.

Нехай в медицині ще далеко до неї, але те, що ми маємо зараз - це набагато ближче до розуміння роботи людського організму ніж 30, 10 або навіть 5 років тому.

Тому ми постійно вдосконалюємось: читаємо, їздимо на конференції, шукаємо інформацію скрізь, де це можливо. Важливість особистого досвіду лікаря. У кожній ситуації є свої «але», які неможливо прописати в рекомендаціях.

Я, як і мої колеги, маємо за плечима не один рік роботи, що допомагає справлятися зі складними ситуаціями.

Більшість рішень з обстеження та лікування ми приймаємо спільно з вами, пояснивши і обговоривши можливі варіанти, так як є багато аспектів, які можуть впливати на вибір подальшої тактики.

В результаті такого підходу ви отримуєте максимально ефективне лікування, мінімальна кількість призначень, як аналізів, так і медикаментів. Таким є обличчя сучасної медицини розвинених країн і ми вважаємо, що жителі України цього варті!


Контакти

+380 (98) 934 43 43
mamavrach.vn@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Київська, 29 (ЖК "Набережний Квартал", секція 1)