Міський парк Дружби народів

Міський парк Дружби народів


Парк Дружби народiв у Вiнницi

Історія парку Дружби Народів розпочинається з середини XIX ст. разом з початком історії мікрорайону Вишенька. У 1859 р. на правому березі річки поблизу існуючого з кінця XVI ст. замкового кільця Вишня було закладено славнозвісну відому садибу Вишня видатного ученого та хірурга М.І. Пирогова.

Парк Дружби народів Мікрорайон Вишенька розбудований на площі понад 250 га у 1960-1990 рр. Перші будинки з'явилися тут у 1962 р. І тому об’єктивною необхідністю для життя тамтешніх вінничан стало створення місця для відпочинку, прогулянок, проведення дозвілля. Так у вінницькому масиві сучасної забудови «Вишенька» розмістився великий Парк «Дружби Народів». У місті парк «Дружби народів» чи не єдине місце для мешканців «Вишеньки» та району «Електромережі» для комфортного відпочинку з дітьми, занять спортом, ранкових пробіжок.

Територія парку вдвічі більша від центрального парку ім. Горького. Міський парк культури та відпочинку має гарне географічне розташування, озеро, заліснені території, створено сприятливі умови для розвитку активних видів діяльності, пов’язаних із відновленням духовного та фізичного стану людини.

Сьогодні парк активно розвивається. Протягом цього літа було проведено надзвичайно велику кількість різноманітних за масштабами заходів. Серед них День сталої енергетики, двохдобовий забіг, День води, Мистецькі вихідні тощо.


Адреса

Вінниця
вул. Андрія Первозванного