Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Пробне ЗНО онлайн від Навчального центру "ЯвКурсі"

Пробне ЗНО онлайн від Навчального центру "ЯвКурсі"


Пробне ЗНО онлайн охопило 114 976 старшокласників!
 

Пробне ЗНО можна пройти онлайн і абсолютно безкоштовно для всіх старшокласників України! 

Освітня компанія ЯвКурсі за підтримки Міжнародного інституту інновацій, відкрила можливість проходити Пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України (раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії).

Проект проводиться у рамках Програми підтримки абітурієнтів, що підтримується Міністерством освіти і науки України (лист № 2.2-4082 від 28.12.2018). Вже охоплено 114 976 старшокласників та їхніх батьків, з них 46% зареєстрованих — це 10-класники. Це вкрай важливо, адже навіть зараз, коли весь медіапростір охоплений інформацією про COVID-19, українці розуміють важливість освіти та майбутнього їхніх дітей. Саме в десятому класі потрібно задуматись над майбутньою спеціальністю, університетом та стратегією підготовки. 


"Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни! 

Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам.
Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу,  ми разом із партнерами беремо на себе."  
— Володимир Володін, керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі. 


"У кого діти передвипускного віку — 10-11 клас? (я знаю, що у мене, але, можливо, ще у когось?). Команда ЯвКурсі дивилася-дивилася, як Міністерство освіти завалює пробне ЗНО за гроші, та вирішила зробити власну версію — не гірше і безкоштовно. Як годиться, онлайн. Платформа вже витримує чимало народу і готова витримати ще.

Записуйте своїх 10-11-класників, нехай карантин будет продуктивним і для них!" — Сергій Петренко, засновник та керівник Термінал 42. 

Проект вже підтримали 84 спільноти викладачів та батьків у соціальних мережах. І кількість зареєстрованих учнів постійно зростає.


Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті: https://info.yavkursi.com/probne-zno 

Дати проведення Пробного ЗНО Онлайн від ЯвКурсі: 

  • 5 квітня — українська мова та література.
  • 12 квітня — історія України та математика. 
  • 26 квітня —  англійська мова, біологія, фізика.

Для довідки

Міжнародна освітня компанія ЯвКурсі — представник Міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів і кар’єрного коучінгу IUECB та організатор Всеукраїнського форуму батьків старшокласників, в якому щорічно бере участь більше 6000 сімей старшокласників. Загалом щорічно у соціальних ініціативах освітньої компанії бере участь близько 90 000 старшокласників та їхніх батьків з усієї України.

У 2017 році  компанія ЯвКурсі принесла в Україну технологію блендед-навчання, постійно впроваджує сучасні досягнення в галузі EdTech, співпрацює з кращими університетами країни та світу, ділиться своїми здобутими знаннями з викладачами та ентузіастами. У Навчальному центрі ЯвКурсі постійно навчаються не лише учні, але й підвищують свою кваліфікацію викладачі. 
Вік

15–17


Вартість

Безкоштовно


Телефон

0 800 300 119
+380 (44) 499 99 82
+380 (44) 338 74 43


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, буд 12-Б

Як дістатися?

Найближча станція метро "Майдан Незалежності" (140 м)