Пейнтбольний клуб "Yaris"

Пейнтбольний клуб "Yaris"


Ігри спортивного і тактичного пейнтболу. Клуб був створений 14 квітня 2007 року, за допомогою і сприяння пейнтбольного клубу "Stingers", Вінниця.

На ігровому майданчику 40 укриттів, тобто максимальна кількість гравців для максимально цікавої гри 9 на 9 осіб;

Майданчик має розмір 100 на 150 метрів (стандарт для спортивного пейнтболу 50 на 25 метрів);

Середня витрата часу на гру для 10 осіб з 400 кулями на людину: одна година чистої гри, а з урахуванням: переодягання до гри, інструктажу, процесу гри, перевдягання після гри і розрахунку - 3 години;

Клуб може проводити виїзні гри за умови: - місце знаходить і сам майданчик робить замовник;


Контакти

+38 (097) 921 25 26,
+38 (093) 498 83 84
krausweb@ukr.net


Адреса

Вінниця

Як дістатися?

виїжджаєте з міста з боку вул. Київській з Водоканалу, після рухаєтеся по Київській трасі, проїжджаєте с.Стражавку і за Стрижавкою кілометра 3 знаходиться ресторан "Дубовий Гай", в'їжджаєте на територію ресторану "Дубовий Гай" і між шашличної і рестораном, є в'їзд в ліс і невелика дерев'яна вивіска "Казка ", в лісі їдете завжди по головній грунтовій дорозі нікуди не звертаєте, після, близько 2 км., ви впретеся в кінець дороги - кам'яні стіни, дерев'яні ворота і вивіска" Казка ", тепер ви приїхали. Перед входом на територію ресторану "Казка" - ви можете поставити свою машину на парковку. Пройшовши через ряд альтанок і ресторан, ви впретеся в ще одні дерев'яні ворота, пройшовши які, ви вийдете на алею провідну до нас на майданчик.