Науково-розважальне шоу "Шалена лабораторія"Науково-розважальне шоу "Шалена лабораторія" – це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень

 

Ви та ваша дитина обожнюєти експериментувати, любити все змішувати і кричите від захвату коли все димить, тріщить і горить? Наукове шоу від Шалена Лабораторія точно вас здивує! 

Науково-розважальне шоу "Шалена лабораторія" – це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків міста Вінниці проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення веселих професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.

Шоу-програма "Шаленої лабораторії" досить різноманітна та драйвова. Вона гарантує видовищні спеціальні ефекти: кільця з диму, полум’я в руці, азотні вибухи, пінні вулкани тощо. До веселого колективу лабораторії входять розумні та талановиті люди, які вміють працювати з публікою та знаходять спільну мову навіть з маленькими глядачами. В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним.


Коли

Пн–Нд 09:00–22:00.


Вік

4+


Вартість

шоу на замовлення: 1400 грн (долатково є мастер клас по виготовленю морозива)


Телефон

+380 (93) 093 29 17
+380 (98) 744 47 07


Посилання


Адреса

Вінниця
проспект Юності, 44