Школа усного рахунку "Соробан"

Школа усного рахунку "Соробан"


Людський мозок набагато могутніший за будь-який обчислювальний прилад.

Вiн має унікальну здатність змінювати, реорганізовувати та вдосконалювати себе. Але, спробуйте швидко вирішити приклад 586+878-329+784-245+458. Без калькулятора або паперу з ручкою, погодьтеся, трохи складно зробити таке обчислення дуже швидко.

Вчені давно говорять, що ми використовуємо тільки маленьку частину наших розумових здібностей. Крім цього ми знаємо, що ліва і права півкулі мозку мають різні характеристики. Ліва – «технічна» – працює з аналітичним підходом, в той час як права – «художня» – підходить більш творчо і комплексно до будь-якої справи. Ці дві півкулі, які функціонують у взаємодії і зв’язку також мають величезний потенціал розвитку.

Сучасна освіта більше спрямована розвивати ліву з них, тому вважається, що правою дещо нехтують.

Школа "Соробан" розробила унікальну програму за допомогою сучасних технологій, мультимедійних, аудіо-візуальних матеріалів, щоб розвинути інтелектуальні навички дітей:

  • Підвищення розумових здібностей;

  • Дослідження і розвиток потенціалу;

  • Посилення концентрації;

  • Поліпшення пам’яті;

  • Підвищення концентрації уваги;

  • Розвиток і збагачення уяви;

  • Підняття самооцінки і впевненості в собі.

 

Діти легше розуміють число, якщо можуть візуалізувати об’єкт. Програма школи спрямована на візуалізацію рухів кісточок на рахівницях, відповідних математичним діям. Діти мають конкретний, а не абстрактний сенс чисел та їх взаємозв’язок. Відмінно розуміють десяток і склад числа, маючи лише один варіант його розташування за допомогою кісточок на рахівницях, що у звичайній математиці неможливо.

Вміння візуалізувати об’єкт під час роботи над прикладом корисно для дитини не тільки у вирішенні математичних завдань, але і для будь-якого роду розумових процесів, особливо пам’яті та асоціацій. Цей навик піде на користь дитині у багатьох аспектах її життя, як у навчанні, так і у відносинах в соціумі.

Час роботи

Пн–Нд 10:00–19:00.


Контакти

+38 (068) 741 08 10
+38 (067) 344 84 84
vinnitza@soroban.com.ua


Посилання


Адреса

Вінниця
проспект Юності, 18