Сімейне кафе "Карамель"

Сімейне кафе "Карамель"


Зустрічати разом свята або просто відпочивати після роботи з найближчими.

Для таких цілей як не можна краще підійде сімейний ресторан Карамель. Це улюблене місце всіх членів сім'ї, де можна смачно поїсти, потанцювати і добре розважитися. У карамелі гостей приймають так, як це прийнято у найкращих закладах. Тепло зустрічають, влаштовують зручніше, піклуються і клопочуть. Діточок розважають, щоб дорослі в цей час могли поспілкуватися.

І, звичайно ж, смачно годують: є як вишукані страви європейської кухні, так і традиційні салати, закуски і найніжніші десерти; в тому числі морозиво, молочні та фруктові коктейлі на основі натуральних соків. І, що важливо, ціни - доступні.

Також "Карамель" завжди готовий допомогти вам відзначити день народження вашої дитини, адже є кімната для дітей, з якими працює психолог-вихователь. Поки вона водить з діточками хороводи і малює мультиплікаційних персонажів, дорослі цілком можуть розслабитися і спробувати себе в ролі співаків - взяти участь у караоке. У "Карамель" зручно приходити всією родиною, адже тут сніданок або вечерю перетворюється на справжнє свято, де кожен знаходить собі заняття до смаку.

До Вашому послуг в ресторані «Карамель» проектор з широкоформатним екраном для проведення конференц-програм, бізнес-тренінгів та семінарів.

Ресторан Карамель - Ваш солодкий сімейний відпочинок!


Час роботи

Пн–Нд 10:00–23:00.


Контакти

+38 (0432) 65 50 50


Адреса

Вінниця
вулиця Келецька, 51 А