Сімейний розважальний центр "Ігроманія"Розважальний центр «Ігроманія» - це захоплююче місце, де ви можете провести відмінно час з сім'єю і дітьми в місті Вінниця, відсвяткувати день народження або просто відпочити з друзями. Знаходиться в місті Вінниця, за адресою проспект Станіславського 48, саме тут розміщений величезний центр розваг та ігор як для дітей так і для дорослих. А особливістю є те, що в одній будівлі сконцентрований весь перелік розважальних послуг.

Якщо ви зіткнулися з питанням де відсвяткувати день народження вашої дитини, або на кого залишити малюка під час відпочинку вашої компанії, то ви зайшли саме туди куди треба.

Оскільки в «Ігроманії» є дитяча кімната для найменших відвідувачів, які можуть відвідати дитячий атракціон, батут, лабіринт.

Тут можна залишити дитину, скласти індивідуальний графік розваг саме для ваших малюків. Їх будуть розважати професійні аніматори, так само пропонується безліч різних інших розважальних і пізнавальних програм та конкурсів, таких як автодром, роледром, кімната кривих дзеркал, які подарують вашій дитині масу позитивних емоцій і відмінний настрій на довгий час.

Для дорослих у розважальному центрі «Ігроманія» пропонується цілий спектр різноманітного проведення часу, тут кожен знайде саме те, що йому до душі. У «Ігроманії» є ресторан, бар, кафе де ви можете відпочити з друзями. Є активні розваги, такі як боулінг, більярд, настільний теніс та багато іншого.

Розважальний центр «Ігроманія» один з найбільших в Вінниці, подарує вам, вашій родині, родичам і друзям незабутні вплетення, яскраві емоції і безсумнівно підніме настрій.


Час роботи

Пн–Нд 09:00–18:00.


Контакти

+38 (0432) 65 69 35,
+38 (0432) 65 69 29,
+38 (0432) 65 69 39
igromaniya.vn@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
проїзд Станіславського, 7