ТОВ "Центр міжнародних програм"

ТОВ "Центр міжнародних програм"


ТОВ "Центр Міжнародних Програм" "CIP" STUDYABROAD.UA TM

 

Створена в 2001 р є мультипрофільного компанією і лідером в Україні за напрямками освіти за кордоном і програм молодіжного обміну. CIP є міжнародною компанією з офісами в Україні, Канаді, Індії, Нігерії.

Команда STUDYABROAD.UA TM це досвідчені фахівці, які протягом 17 років накопичили величезні знання в сфері міжнародної освіти та роботи з візовим відділом.

CIP є організатором і засновником Української Асоціації Агентств з міжнародної освіти та обміну (AIEEA UKRAINE). Ця асоціація є об'єднанням провідних освітніх агентств в Україні.
Наші офіси в Україні знаходяться в п'яти регіонах, а саме в Києві, Львові, Сумах, Вінниці, Кропивницькому, Луцьку.

Чому ми?

  • З нами мрії стануть реальністю! За весь час з нашою допомогою здійснилися багато мрій наших клієнтів.
  • Всі наші співробітники щорічно відвідують міжнародні конференції з питань освіти за кордоном. Ми пропонуємо тільки ті навчальні заклади, які ми особисто відвідували.
  • Багато наших співробітників самі є колишніми учасниками міжнародних програм обміну і проходили навчання за кордоном. Ви отримаєте реальні, а не вигадані поради.
  • Ми є організатором і засновником Української Асоціації Агентств з міжнародної освіти та обміну (AIEEA UKRAINE) - а це знак високої якості, професіоналізму та надійності серед агентств з освіти за кордоном.
  • Ми високо цінуємо Вашу довіру до нас, і ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. При необхідності вся наша команда, включаючи генерального директора, готові працювати 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Наш офіс представлений також в Канаді. Студенти, які приїжджають до Канади на навчання отримують підтримку не тільки з України, але і безпосередньо в Канаді протягом усього отримання освіти і після. За роки нашої роботи багато наших клієнтів стали нашими близькими друзями.

Приходьте і переконайтеся!


Контакти

+380 (96) 922 78 87
+380 (63) 422 78 87
cip.vinnitsa@gmail.com


Посилання


Адреса

Вінниця
пл. Гагаріна, 2