Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Художня виставка «Окіл Рову»

Художня виставка «Окіл Рову»


8 листопада у ТРК «Квартал» відбудеться художня виставка під назвою «Окіл Рову»

 

Чому "Окіл Рову"? Організатори виставки розуміли, що мистецька подія, тим більше публічна, має мати якусь гучну чи характерну назву. Яким чином окіл річки Рів може бути пов'язаний з іменами відомих українських художників та музичним вінницьким гуртом "Очеретяний кіт"?

П'ять років поспіль, музиканти гурту проводили оксамитовий сезон в чарівних обіймах куточка Бессарабії поблизу тузлівських лиманів, що зветься Рассєйка. Коли море відділено тонкою смужкою суходолу та ставками лиманів, це справляє приголомшливе враження неземної краси. Поперек лиману тягнеться дерев'яний місток, майже кілометр, аж потім через пісочний горбок очеретів та південні хащі, ви потрапляєте на чистесенькі дикі морські пляжі, які тягнуться протягом десятків кілометрів.

Художник з Білгород-Дністровська Сергій Гарькавий та музикант Богдан Нікеруй запросили гурт на художній пленер "Колір оксамиту". У "котів" була роль творців музичної атмосфери затишними вечорами на чорноморському узбережжі. За п'ять років "коти" полюбили цей клаптик Одещини усім серцем. Відповідно і з художниками пленеру закріпилися теплі, дружні стосунки. І ось у цьому році музиканти запросили їх до села Демидівки у вінницькій області, де тече в оточенні мальовничих краєвидів річка Рів. Саме зараз, коли ріка схвильована осінньою повінню, місцевий водоспад справляє неабияке враження своєю міццю та красою. Як Сергій Гарькавий та Богдан Нікеруй відкрили їм чудове оточення талановитих та приємних людей у поєднанні з неймовірно гарною природою, так і "Очеретяні коти" Роман Кріль та Микола Доляк презентували для них Вінницю та куточок Поділля.

Отож, маючи змогу та підтримку торговельно-розважального комплексу "Квартал", ця чудова творча компанія подарує вінницьким глядачам та слухачам день мистецтва та дружби музикантів та художників, які приїхали на пленер до Демидівки і привезли з собою картини, які ви зможете побачити 8-го листопада. Виставка триватиме всього день, та маємо надію, що цей день залишить по собі найприємніші враження для поціновувачів мистецтва. Приходьте. Очеретяна музика звучатиме з 17-ї години.

Інфо про художників:


Катерина Білетіна, Ігор Гарькавий, Єгор Дулін , Олег Винник, Вадим Суворов, Ігор Кравець, Леся Медвідь - ці імена художників з різних куточків України, знають багато з тих хто полюбляє вітчизняний живопис та графіку.

І ось вони на Вінниччині.

В селі Демидівка, Жмеринського району на берегах чарівної річки Рів проходить всеукраїнський художній пленер «Окіл Рову». Характерна його відмінність полягає в тому, що організаторами виступили музиканти з гурту «Очеретяний кіт» Роман Кріль та Микола Доляк. Отже атмосфера для написання художніх нарисів оздоблена «котячою» піснею та настроєм - цікава суміш для натхнення. Хочемо сподіватися на берегах подільської ріки у вимірі мистецтва народиться щось прекрасне.

Один день, 8-го листопада у ТРК Квартал вінничани можуть ознайомитися з творчістю відомих майстрів художників, та послухати гурт «Очеретяний кіт» який гратиме о 17 годині у величезному холі першого поверху цього торгівельно-розважального комплексу.

Запрошуємо вас на цю цікаву подію!
ТРК «Квартал» - виставка-концерт «Окіл Рову».

Виставка проходитиме з 12 години. Концерт о 17:00


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Вінниця
1а вулиця Євгенія Пікуса Вінниця