Навчальний центр «FUTURE»

Навчальний центр «FUTURE»


Вже багато років «FUTURE» допомагає учням оволодівати іноземними мовами. Назва центру «майбутнє» повністю відповідає його стилю роботи і методам викладання. Інноваційні технології, індивідуальний підхід до кожного учні робить процес вивчення ефективним і захоплюючим як для дітей, так і для дорослих.

На сьогоднішній день у Вінниці є два приватних центру «FUTURE»:

  • вулиця Свердлова, 133

  • вулиця Зодчих, 12.

Центр, який розміщений в районі Свердлова, спеціалізується на вивченні іноземних мов. Таких, як англійська, німецька, французька, польська, іспанська. Центр «FUTURE», який розміщений в районі Поділля, пропонує уроки іноземних мов для дорослих і дітей. Існують підготовчі курси для першокласників і багато цікавих гуртків для дітей від 2.5 років. Для дорослих також є спортивні групи «Йога» і «Пілатес».

У 2011 році, за опитуваннями мешканців міста Вінниця, центр «FUTURE» був визнаний найпопулярнішим серед людей тих, хто вивчає іноземні мови. 98% учнів вступають до вищих навчальних закладів, проходять співбесіди, і виїжджають за кордон на роботу і навчання.

У 2012 році центр «FUTURE» отримав нагороду «Наша марка» від щорічного конкурсу кращих підприємств «Бізнес-еліт Поділля», був визнаний одним з кращих центрів з вивчення іноземних мов і розвитку дитини.

У 2013 році центр був номінований як один з кращих бізнес проектів в всеукраїнському конкурсі бізнес талантів «Підприємницький талант України 2013».
 


Контакти

+38 (098) 467 60 26
+38 (093) 425 44 40
school-future@mail.ru


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Зодчих, 12