Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Майстер-клас з писанкарства "Великодня Писанка"

Майстер-клас з писанкарства "Великодня Писанка"


Центр гармонійного розвитку дитини "Я Особистість" запрошує на майстер-клас з писанкарства "Великодня Писанка"

 

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. З нагоди цього великого свята центр гармонійного розвитку дитини "Я Особистість" запрошує вас приєднатися до майстер-класу під час якого у вас буде можливість створити свою власну писанку! На майстер-класі з писанкарства художники розкажуть про її символічний зміст та історію виникнення.
Писанкарство цікаве не лише тим, що має довгу та цікаву історію, до всього – це ще дуже захоплюючий багатоетапний процес:

  • спочатку вам запропонують обрати малюнок, який би ви хотіли зобразити;

  • потім ви нанесете візерунок олівцем;

  • після цього наведете певні елементи гарячим воском за допомогою писачка;

  • коли ви опустите яйце у фарбник і продовжите роботу, ці елементи залишаться білого кольору. І так з кожним наступним шаром.


Цей процес буде цікавий і дорослим, і дітям, а готова писанка стане чудовим подарунком близькій людині або ж найкрасивішою прикрасою святкового столу.

Крім особливого інструмента для писанкарства – писачка – яйце розфарбовується за допомогою воску або спеціальних фарб. На заняттях в арт-студії все це буде у вашому розпорядженні. Ви будете мати змогу випробувати себе в різних техніках писанкарства і обрати ту, яка найбільше до душі.

Тільки уявіть: справжня українська писанка, яку ви покладете в святковий кошик, буде створена вашими власними руками! Ви зможете особисто долучитись до збереження християнських звичаїв та традицій, а головне – навчити цьому дітей.

У вартість майстер=класу входять всі необхідні матеріали.

З собою мати тару у якій понесете готове яєчко.


Вік

5+


Вартість

участь: 80 грн


Телефон

+380 (96) 568-78-84


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця академіка Пирогова, 71 3-й поверх