Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Фестиваль ремесел "Дунстан"

Фестиваль ремесел "Дунстан"


19-20 вересня 2020 року вперше в онлайн режимі відбудеться черговий фестиваль ремесел «Дунстан» для дітей та дорослих.


За умови послаблення карантину, одночасно з онлайн-заходами Фестивалю буде організовано ремісничий ярмарок та майстер-класи з народних ремесел на базі Центру ремесел «Дунстан» в селі Стадниця Вінницької області.

Фестиваль має назву на честь святого Дунстана, покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Британії в поєднанні з українським колоритом і гостинністю. Фестиваль сприятиме розвитку творчих здібностей, естетичних смаків та уподобань дітей різного віку, вихованню пошани до статусу сім’ї, батьків та пращурів, підвищення інтересу до середньовічної історії та роботи майстрів-ремісників.

Онлайн-участь у фестивалі є безкоштовною. Завдяки цьому фестиваль охопить всю Україну й буде розрахований на близько 100 тисяч глядачів YouTube-трансляцій.

Програма фестивалю створена на основі авторських рішень та вивчення європейського досвіду проведення фестивалів, які орієнтовані на сімейний відпочинок.

На учасників фестивалю чекають:

  • 16 онлайн майстер-класів з народних ремесел та середньовічної кулінарії для дітей та їхніх батьків, зокрема, ексклюзивні майстер-класи з теслярства, середньовічної сутажної вишивки на прикрасах з натурального каміння та шкіри, майстер-класи з приготування страв за старовинними рецептами у дров’яній помпейській печі та інші цікаві заходи;
  • онлайн-екскурсія до музею стародавнього британського містечка Гластонбері (древній Авалон), який розташований просто неба та має наступні інсталяції: «Ескалібур» – меч короля Артура, «Човен Святого Дунстана», «Гластонберійський терен», «Стан лицарів Круглого Столу», «Колодязь Чаші», «Помпейська піч»;
  • авторська інтерактивна гра «Ремесла України», яка у цікавій формі дозволяє дітям вивчати ремесла та історію нашої країни, та будучи неординарним освітнім продуктом, підвищує внутрішню мотивацію учасників до вивчення історії, культури та традицій рідного краю. В ході гри буде проводитися онлайн-розіграш подарунків;
  • шоу з середньовічного бою та майстер-клас з історичного фехтування;
  • онлайн-концерти у прямому ефірі «Музика вікінгів» та «Чарівна волинка» від фолк-гурту «Бурдони Черна».


Також в рамках фестивалю відбудеться прем’єра двох соціальних відеороликів на теми інтернет-залежності та відповідального батьківства. Яскраві сюжети продемонструють те, як вивчення дітьми стародавніх ремесел і традицій позитивно впливає на їхній духовний розвиток, та як саме сімейний відпочинок сприяє зміцненню родинних відносин.

Для отримання інформації про точний час проведення онлайн-заходів, можливих змін у програмі фестивалю, актуальних новин й цікавих пропозицій, просимо усіх бажаючих пройти попередню реєстрацію.

Рєєстрація за посиланням - https://forms.gle/D982EZqocgw1JJGL8


Коли

19–20 Вересня, 10:00.


Вік

3+


Вартість

Онлайн-участь: Безкоштовно


Посилання


Адреса

Вінниця
онлайн