Центр розвитку дитини «Смайл»

Центр розвитку дитини «Смайл»


Центр "Смайл" виховує і навчає вже друге чи навіть третє покоління дітей в різних сім'ях. А все тому, що професійні педагоги і вихователі вкладають в розвиток малюків не тільки знання і вміння, але, в першу чергу, доброту, тепло і любов. Адже для того, щоб розвинути всебічно особистість дитини, необхідні не тільки знання в області грамоти, листи або математики, а дуже важливе місце займає також соціальне і сімейне виховання.

Педагоги і вихователі Центру роблять все можливе, щоб процес навчання для дитини був легким, захоплюючим, цікавим і приносив тільки позитивні емоції.

Кожен учень є частиною великої і дружної сім'ї. А завдяки цьому в Центрі формується сприятлива навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

 Завжди відкриті, прислухаємося до побажань і прохань наших клієнтів і стежимо за новими прогресивними тенденціями в освіті. Весь досвід наших попередніх років роботи гарантує високу якість послуг,  забезпечуємо всі складові тільки якісного навчання:

  • чудові затишні класи і приміщення, оформлені найкращим чином і оснащені сучасною технікою і матеріалами;
  • професійні доброзичливі вихователі і педагоги, які проходять суворий відбір;
  • сучасні ефективні методики, спрямовані на всебічний розвиток дітей;
  • яскраві сучасні навчальні та наочні матеріали, комп'ютерні програми і розвиваючі ігри, які роблять заняття інтерактивними і цікавими;
  • сприятлива навчальне середовище та загальна дружня і доброзичлива атмосфера, яка допомагає дитині розкритися і проявити свої таланти.

 


Контакти

+38 (0432) 69 30 48


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Келецька, 51а