Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Чорнобиль: "Життя у мертвому місті"

Чорнобиль: "Життя у мертвому місті"


Чорнобиль. "Життя у мертвому місті" - цей тур для тих, хто хоче більше дізнатися про трагедію на ЧАЕС, розвіяти міфи та переосмислити життяПобачивши Чорнобиль хоча б один раз, зовсім інакше дивишся на, так зване, "звичайне життя". У тому числі і на своє власне. І в цьому - можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.

Ви відчуєте масштаб подій, які змінили історію земної цивілізації.
У Чорнобильській зоні, безумовно, є радіаційно-небезпечні місця. Однак маршрути, за якими ми будемо рухатися, при чіткому дотриманні вимог супроводжуючих, радіаційної небезпеки не представляють.
За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку, що в 160 разів менше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, і в 3600 разів менше, ніж за одне дослідження комп'ютерної томографії всього тіла!

Ціна включає: дозволений час перебування в Зоні, програму відвідування, супровід спеціально підготовленим гідом, навчання навичкам радіаційного виживання, страховку, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.
Харчування не входить в програму туру, їжу та напої брати із собою!


Вік

10+


Вартість

Вартість туру з людини: 1500 грн (всі збори по програмі включено у вартість)


Телефон

+380 (68) 210 31 12
+380 (63) 532 06 48
+380 (432) 53 36 82


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Василя Стуса, 12 (оф.3)