Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Всеукраїнський екологічний фестиваль "ЧИСТОФЕСТ"

Всеукраїнський екологічний фестиваль "ЧИСТОФЕСТ"


29 квітня о 10:00 по всій території України, так і на території Вінниці , відбудеться наймасштабніша соціально-екологічна акція Let's Do It, Ukraine!

На глобальне прибирання українці вийдуть зі своїми рукавицями та інвентарем. Все заради того, щоб зробити нашу країну чистою та сформувати національну культуру чистоти!

Також в рамках Let's Do It, Ukraine! відбудеться всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST». Гостей заходу очікують виступи українських музикантів, тематичні майстер-класи, виставка технологій «зеленої» енергетики, ярмарок продукції, виготовленої із вторинної сировини, та багато іншого.

«З кожним роком Let's Do It, Ukraine! розширює свої кордони та має на меті амбітні цілі. Цього року планується зробити чистими понад 5 000 локацій по всій Україні! Це майже одне українське місто без сміття. А розраховуємо ми на допомогу більш ніж мільйона людей. Це приблизно населення одного міста України! Мене тішить, що з кожним роком еко-відповідальних українців стає все більше і більше, а сміття в нашій країні все менше. 29 квітня давай зробимо це разом, Україно!», – розповіла президент Let's Do It, Ukraine! Юлія Мархель.

Цього року в рамках Let's Do It, Ukraine! планується проведення прибирання з роздільним сортуванням відходів (сміття) і здачею його в найближчий відповідний пункт прийому вторинної сировини. Роботу активістам полегшить мобільний додаток «Lets do it Ukraine», який кожен зможе завантажити з сайту LDU.COM.UA та встановити на свій гаджет вже з 5 квітня, користуватись протягом року.

Запрошуються всі мешканці  та гості міста


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Вінниця
площа Гагаріна,2