Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Стань помітним: МК із виготовлення флікерів

Стань помітним: МК із виготовлення флікерів


7 вересня об 11:00 запрошуємо вас на майстер-клас із виготовлення авторських флікерів за допомогою світловідбивної плівки

 

Майстер-клас буде цікавий для діток віком від 4-х до 9-и років.

Флі́кери — маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темряві. Вони допомагають побачити пішохода в темну пору доби.

Чому варто носити світловідбиваючі елементи?

  1. Світловідбивачі роблять пішохода помітним у темну пору доби.Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30-75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП. Зі світловідбивачем пішохід стає помітним за 300 м. Таким чином, додаючи світловідбиваючі елементи на одяг, ми на 85% знижуємо шанс потрапити в аварію.
  2. Безпека велосипедистів.Велосипедисти як учасники дорожнього руху особливо потребують бути помітними. Для цього варто використовувати не лише ліхтарики, а й світловідбивачі.
  3. Оригінальна прикраса для одягу.Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки їх дизайну. Це може бути браслет, брелок чи наліпка на рюкзак.

Ми хочемо нагадати вам та вашим діткам правила дорожнього руху, розповісти про важливість використання світловідбивачів про те, як важливо бути помітним на дорозі в темну пору доби для власної безпеки.

Чекаємо вас 7 травня з 11:00 до 12:30. у бібліотеці ім. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4).

Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/rkSkDNsm9zmbLWma8


Вік

4–9


Телефон

+38 (0432) 55 32 00


Посилання


Адреса

Вінниця
Хмельницьке шосе, 4