Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкова програма «Новорічний бенкет пана Коцького»Святкова програма «Новорічний бенкет пана Коцького» та вистава «Як Їжачок Новий рік зустрічав»

 

 Завітайте на Новорічний банкет у пана Коцького. Він запросив у гості Дідуся Мороза і Снігуроньку, щоб подарувати вам святкові ігри та розваги і разом зустріти Новий рік.

 

26 грудня, 09 січня Новорічна казка «Як Їжачок Новий рік зустрічав» 

Зазвичай Їжачок взимку спить. Але, цього року, його розбудив Зайчик, щоб показати другові зимову красу і разом зустріти Новий Рік.

Та сталося непередбачуване: Баба Яга і Тітонька Спека заволоділи чарівним мішком Діда Мороза, зачаклували новорічну ялинку і ледь не зіпсували свято.

 Добре, що Зайчик і Їжачок покликали на допомогу Снігуроньку, і все закінчилося добре.

 

30 грудня Новорічна пригода "ШУРОНЬКА-СНІГУРОНЬКА"

У Баби Яги, виявляється, теж є телевізор! А вовк Филимон уміє дуже швидко водити автомобіль! І вони вдвох слідкують за тим, щоб у зимовому лісі панував повний порядок!

А що ж, в такому разі, шукає серед густих, засніжених дерев маленька дівчинка Шуронька? І про що поспішають попередити зайчики Діда Мороза? А звідки, раптом, з'явилась Снігуронька? Ой, так це ж…

Втім, не будемо поспішати: вам же цікаво самим усе це побачити? Що ж – для цього потрібно всього-на-всього завітати до нашого театру, зручно вмоститися у глядацькій залі і дочекатися початку вистави.

 

2 січня Зимова пригода "КОМУ ПОТРІБЕН СНІОВИК?"

Привіт, друже! Чи подобається тобі зима? Дід Мороз, ялинка, ковзанка? Нам теж подобається. А чи ліпив ти, коли-небудь, сніговика? Авжеж! Так, зима - це дуже весело. Але і вона не назавжди. Пригріє сонечко і сніг розтане. А чи є на світі щось назавжди? Є! Це - дружба.

Маленький сніговичок, якого ти зможеш виліпити на початку вистави, відправляється на пошуки того, кому він потрібен, на пошуки друга.
Прийди до театру, допоможи сніговичку розібратися, хто справжній друг.

 

7 січня Комедія за мотивами української казки "ЛИСИЧКА-СЕСТРИЧКА І ВОВК-ПАНІБРАТ"

Усім відома казочка про хитруху лисичку та довірливого, недолугого вовчика.

Приходьте і ви самі побачите, а чи зможе на цей раз лисичка-сестричка обманути вовчика-братика.


Вік

3+


Вартість

Вхідний квиток: 100 грн


Телефон

Інформаційна лінія: +38 (0432) 50-00-15 (цілодобово);
Каса: +38 (0432) 67-03-20;
Головний режисер: +38 (0432) 67-47-15;
Директор: +38 (0432) 67-12-04.


Посилання


Адреса

Вінниця
вул. Хмельницьке шосе, 7