Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Екскурсія "Археологічні мандри"

Екскурсія "Археологічні мандри"


Шановні друзі! 1 червня 2019 р. у нашому музеї відбудеться довгоочікувана та найрейтинговіша інтерактивна екскурсія, під час якої ви отримаєте можливість віднайти давно забуті уміння людей, які проживали на нашій території тисячі років томуМи з вами – цивілізовані люди, які звикли користуватися всіма благами сучасного суспільства і зверхньо дивимось на «примітивні» технології первісних народів та деяких «відсталих» племен. Втім, опинившись сам на сам з небезпеками природи, ймовірно саме вони виявилися б більш пристосованими до виживання.

Тож разом з креативним екскурсоводом ви освоїте палеолітичні технології виготовлення одягу та зброї, енеолітичні методи здобування їжі, що призвели до небаченого демографічного буму, та дізнаєтесь, як одягалися носії трипільської культури. Довідаєтесь про неймовірну дієвість трипільського ножа, що тисячі років пролежав в землі, вагу бойової сокири з граніту та ще багато-багато цікавого. Хто знає, можливо колись ці навички нам знадобляться.

Екскурсію для вас проведе науковий співробітник науково-дослідницького сектору археології Олександр Фіщук.

Реєстрація обов'язкова за тел.: +380 (63) 651-74-46 або посиланням https://docs.google.com/forms/d/1h0a6lNW5K1s_lXhYwIinzRIezcG4n1luEhGNK4W0ujU/edit.


Вік

10+


Вартість

Вхідний квиток для дітей та студентів: 20 грн
Для дорослих: 30 грн (з врахуванням екскурсійного обслуговування та фотографування)


Телефон

+38 (0432) 53 09 87


Посилання


Адреса

Вінниця
вулиця Соборна, 19

Як дістатися?

Музей знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 19. Зовсім поруч знаходиться Центральний поштамп і Свято-Преображенський кафедральний собор.

До музею можна доїхати: трамваєм № 1, 4, 6, тролейбусом № 4, 5, 10, 11, 12.